בעקבות הפציעות בסגל של ריאל מדריד לאחרונה, ויניסיוס ג’וניור שכמות הדקות שהוא מקבל דעכה העונה צפוי לחזור לקדמת הבמה בליגת האלופות ולפתוח מול אטאלנטה הערב (רביעי, 22:00). הברזילאי התראיין במולדתו והתייחס לנשיא הקבוצה פלורנטינו פרס, כמו גם לקארים בנזמה וצעירים מבטיחים נוספים.

“אני מרוצה שאני משחק יותר לאחרונה”, אמר ויניסיוס, “המטרה היא להשיג ביטחון מחדש, אני סומך על זידאן ועל הקבוצה והנשיא, שאמר לי שהוא האוהד הכי גדול שלי. אני רק בן 20 ואני רוצה שיהיו לי 200 או 300 משחקים פה, כמובן שזו אחריות גדולה להיות כאן, אבל אני רק בתחילת הקריירה ואני רוצה להישאר בריאל”. 

ויניסיוס ג'וניור (La Liga)ויניסיוס ג'וניור (La Liga)

היחסים עם קארים בנזמה והשאיפות: “הוא לא השתנה ולא ישתנה, הוא אחד מהשחקנים שהכי מגנים עליי ועשה הכול כדי לעזור לי. כל מי שמנחש מה היה מבחוץ לא באמת יודע מה קרה. יש לי שלושה תארים פה ואני רוצה לזכות בליגת האלופות. כדור הזהב? הדרך עדיין ארוכה לשם”.

צעירים אחרים שמוכשרים לדעתו: “יש הרבה שחקנים שהולכים לכבוש בלי הפסקה, אחד מהם זה ג’יידון סאנצ’ו שאני מעריץ מאוד, הולאנד, רודריגו ואנסו פאטי. הם יהיו טובים ויבריקו בכדורגל, כולם פחות או יותר בגילי”.

מעל כולם: צמד מהסרטים לרונאלדו