דני קרבחאל כנראה לעולם לא ישכח את הלחץ שהרגיש בגמר ליגת האלופות ב-2014 מול אתלטיקו מדריד. לפי מגן ריאל, מדובר בפעם היחידה שבה באמת הרגיש פחד על מגרשי הכדורגל, כך הוא חשף היום (חמישי) בראיון. בנוסף, הספרדי דיבר גם על צורת המשחק שלו ועל השיטה של זינדין זידאן.

“הפעם היחידה שבה הרגשתי פחד ומתח הייתה בגמר מול אתלטיקו בליסבון”, הודה קרבחאל, “כשראיתי שהמשחק בורח מאיתנו וכשהזמן עבר ולא כבשנו חששתי מאוד שהיריבה הגדולה שלנו תזכה בליגת האלופות. אני חושב שזאת הפעם היחידה שבאמת פחדתי, אבל בסיום זה היה אחד מהרגעים הכי טובים בקריירה שלי”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו ב-5 שערי המחזור ה-20 בליגה הספרדית

צורת המשחק שלו: “אני מקבל ביטחון מהמאמן ומחבריי ואני מנסה לנצל את האינטליגנציה והניסיון שצברתי במשך השנים, לעבוד קשה פיזית ולהתחרות ברמה הגבוה ביותר. זה לא קל לעלות מהקבוצה הצעירה ולהגיע בסוף לכאן אחרי כל כך הרבה שנים, אבל אני מנסה לשמור את הרגליים על הקרקע ותמיד זוכר מאיפה באתי. אם נותנים כאן מסירה אחת רעה מרגישים את זה מהקהל בברנבאו, אנחנו יודעים מה הדרישות וזה מסובך”.

ההגעה של זינדין זידאן לקבוצה: “ברגע שהוא בא הוא ישר יישם את הפילוסופיה שלו – אחד בשביל כולם וכולם בשביל אחד. אני חושב שהמאמן עובד קשה ויש לו ביטחון ואמונה בשחקנים. הוא יודע מה צריכים בסגל, מה כל שחקן יכול לתת לו, וזה עובד בינתיים בצורה מצוינת”.