אין ספק שאחת מהחידות הגדולות היותר בכדורגל העולמי היא התדמית של קארים בנזמה בעיני אוהדי הכדורגל בכלל, ואוהדי ריאל מדריד בפרט.

למרות שלחלוץ הצרפתי יש רקורד של ארבע אליפויות בצרפת, שלוש אליפויות עם ריאל ועוד ארבעה גביעי אלופות עם האלופה הספרדית, הוא לא זוכה להכרה לה הוא ראוי (אחת מהראיות לכך היא עמוד הפייסבוק הישראלי הסאטירי “כרית בנזמה” אשר זוכה ל-30 אלף עוקבים), ונדמה שרק מעטים מכלילים אותו בין החלוצים הטובים בעולם.

תוסיפו לכך את העובדה שבשנתיים החולפות הוא כבש 21 שערים בכל עונה בליגה, ושכעת מאזנו כבר עומד על 17 שערי ליגה ותגלו שהתמונה רק הולכת ומסתבכת. יתרה מכך, הוא כבש בכל ששת המשחקים האחרונים של ריאל (שמונה שערים), כולל שער ניצחון בדקה ה-90 מול אלצ’ה לפני כשבוע, ומאזנו בכל המסגרות העונה עומד על 23 ו-6 בישולים (הוא שותף ל-46 אחוז מהשערים של ריאל בליגה).

זינדין זידאן. לא מבין איך בנזמה לא בנבחרת (רויטרס)זינדין זידאן. לא מבין איך בנזמה לא בנבחרת (רויטרס)

מי שעוד לא מבין את חוסר ההערכה לה זוכה בנזמה הוא מאמנו זינדין זידאן, אשר צוטט לאחרונה כשואל מדוע הצרפתי לא נמצא בסגל של אלופת העולם צרפת. כזכור, החלוץ הושעה מהנבחרת ב-2016 עקב פרשת הסחיטה המפורסמת, אך כעת  הסיבה היחידה שהוא אינה מוזמן היא דעתו הבלעדית של מאמן הנבחרת הצרפתית – דידייה דשאן.

ואם כבר בחידות עסקינן, גם בעולם המוטורי בנזמה לא מפסיק להפתיע. כפי שפרסמנו לפני מספר שבועות, בנזמה בחר ברכב ה-Audi הזול ביותר מבין כלל חבריו בחלוקת הרכבים השנתית – זאת למרות שיש לו אוסף רכבים מפואר בשווי מילוני אירו, כולל שני רכבי בוגאטי נוצצים. אז נכון, מדובר ברכב המיועד בעיקר להגעה לאימונים, אך בכל זאת היו כאלו שבחרו רכבים בעלות של פי שלושה (דוגמת ואלוורדה שבחר ב-Audi RS Q8 בשווי 160 אלף אירו).

ומה לגבי הרכבים המשומשים כל כוכבי ריאל מדריד? כעת מסתבר ש-Audi מוכרת לאוהדי האלופה את הרכבים מיד בתום השימוש, שכן שחקני האלופה מחליפים כאמור את הרכב מדיי שנה. מדובר כמובן באטרקציה משולשת לאוהדי הבלאנקוס: מכונית אשר האליל שלהם נהג בה בעבר, קילומטראז’ נמוך ורכב במצב מעולה כיאה לכדורגלנים אשר הפאסון יקר לליבם.

טיבו קורטואה. גם הרכב שלו נמכר בזול, יחסית... (רויטרס)טיבו קורטואה. גם הרכב שלו נמכר בזול, יחסית... (רויטרס)

אם כבר הבנתם לבד, גם כאן קארים בנזמה מפתיע. מסתבר שה-Audi RS3 שלו נמכרה במחיר הנמוך ביותר, העומד על כ-60 אלף אירו (יחד עם רכבם של המאמן זינדין זידאן ושוער הקבוצה קורטואה).

מי שנמצא בראש הרשימה הוא בלם הקבוצה הצרפתי רפאל וראן, שה-Audi e-Tron שלו נמכרה ב-87 אלף אירו. באותה רמת מחירים, ה-Audi A8 של קפטן הקבוצה סרחיו ראמוס (7000 ק”מ) נמכרה ב-85 אלף אירו, בדומה לנפצע הסדרתי של הקבוצה – אדן הזאר.

ה-Audi Q8 של ואלוורדה ולוקאס ואסקס נמכרו ב-84 אלף אירו, כאשר ה-Audi Q7 של קאסמירו ולוקה מודריץ’, נמכרה ב-76 אלף אירו.

אגב, אם אתם מכירים אוהדי ריאל מדריד בספרד אתם יכולים להעדכן שאותם שה-Audi A7 Sportback של מרסלו, אודריזולה ו-ויניסיוס טרם נמכרו – אפשר עדיין להשיג אותן במחיר של 70 אלף אירו בלבד…

הכותב שי לב שימש בעבר כעורך הראשי של אתר ONE ובימים אלו עורך את מדור האזור המוטורי באתר.

רוצים לדעת ראשונים על כל כתבה במדור בריאות וכושר? היכנסו לתפריט באפליקציית ONE בסמארטפון, בחרו “התראות” וסמנו את בריאות וכושר. נתראה בכתבה הבאה!