ריאל מדריד כבר חושבת על העונה הבאה ומתכננת שינויים בסגל, במסגרתם עשויים לעזוב שחקנים בכירים כדוגמת רפאל וראן, מרסלו ואיסקו. המאמן זינאדין זידאן מתכנן “מהפכת צעירים” בקבוצה ויעניק יותר קרדיט לשחקני הבית. "אני מאוד שמח בשבילם, הם מכניסים לנו אנרגיה מחודשת וזה חשוב", אמר הצרפתי לאחר הניצחון בשבת 0:2 על אוסאסונה.

על פי דיווח באס, ויקטור צ’וסט (21), אנטוניו בלאנקו (20) סרחיו אריבאס ומיגל גוטיירס (19), שערכו את הופעת הבכורה בהפסד לאלקויאנו במסגרת הגביע, צפויים להיות חלק מהסגל הבכיר בעונה הבאה. מעבר לחיסכון הכספי, במועדון מרוצים מהיכולת של הצעירים ולא רואים אותם כטלאי אלא כחלק ראוי בסגל.

אנטוניו בלאנקו (La Liga)אנטוניו בלאנקו (La Liga)

בלאנקו, גוטיירס ואריבאס יחזקו את הקישור שנפגע בעיקר מהעזיבה של אודגור וישמשו גיבוי לצמד הקשרים המתבגרים, קרוס ומדוריץ’. כמו כן, יחליפו את מרסלו ואיסקו שעשויים לעזוב. ויקטור צ’יסוט, המוערך מאוד על ידי זידאן ונמצא כרגע רק חמישי ברוטציית הבלמים, יעשה את קפיצת המדרגה, כאשר וראן לא עתיד להמשיך וכרגע מסתמן שריאל לא תרכוש בלם נוסף מלבד החתמתו הצפויה של דויד אלאבה.

ארבעה שחקני בית בקבוצה הבוגרת של ריאל מדריד, זהו דבר שלא קרה מזה תשע שנים, אז היו אלו מוראטה, חסה רודריגס, נאצ’ו ודני קרבחאל שנכללו בסגל הבלאנקוס. כעת, בלאנקו, גוטיירס, אריבאס וצ’וסט יכולים להצית את הדמיון עבור האוהדים הלבנים. 

זינדין זידאן (רויטרס)זינדין זידאן (רויטרס)
מילאנו בטירוף: שחקני ואוהדי אינטר חוגגים