ריאל מדריד תפגוש מחר (רביעי, 23:00) את קאדיס למחזור אמצע שבוע לוהט בספרד, כאשר אחרי ה-0:0 מול חטאפה במחזור הקודם, היא תנסה לעלות באופן זמני לפסגה. בצל הקמת הסופר ליג, מאמן הבלאנקוס זינדין זידאן הגיב במסיבת העיתונאים לקראת ההתמודדות. המשחק, כמו כל משחקי הליגה הספרדית, ישודר בערוץ ONE למנויי HOT, מנויי yes, סלקום TV ופרטנר TV. 

זידאן אמר: “הסופר ליג זה עניין של הנשיא, אני כאן לדבר על המשחק הקרוב, זאת לא העבודה שלי לדבר על זה. לא דיברנו על סנקציות אפשריות מהסופר ליג, לא דיברתי על זה עם פרס, אתם יכולים להגיד שאני לא חושף הכול או משעמם, אבל זה נכון. אמבפה? אם הנשיא אמר להיות רגועים לגביו, אז בסדר”. 

קיליאן אמבפה (רויטרס)קיליאן אמבפה (רויטרס)

עוד הוסיף: “הזאר עדיין לא במאה אחוז, הכי חשוב שכשהוא יחזור זה יהיה בכשירות מלאה, ולכן הוא לא ישחק ויחזור רק כשיהיה בסדר. לא נוריד את הקצב למרות החיסורים, קרבחאל ו-וראן התאוששו ויהיו זמינים עבורנו למשחק. ליגת האלופות יותר קלה מהליגה הספרדית? אני לא מסכים”.

בתוך כך, ב’מארקה’ דיווחו שלוקה מודריץ’ סובל ממתיחה בגבו, מה שאילץ אותו לנטוש מוקדם את אימון הקבוצה, והוא נמצא בספק להתמודדות מול קאדיס, כאשר בריאל עשויים להעניק לו מנוחה מתוך מחשבה על חצי גמר ליגת האלופות מול צ’לסי. הקשר הקרואטי החמיץ רק שני משחקים העונה, מול גרנאדה בדצמבר ומול אלקויאנו בגביע בינואר.

כל התגובות ברשת על הקמת הסופר ליג