האם ימצאו פתרון לסאגה הארוכה? סרחיו ראמוס ונשיא ריאל מדריד פלורנטינו פרס (שהחלים מקורונה) נפגשו היום (שלישי) במתחם האימונים ולדבבאס, על מנת לגשר על הפערים הגדולים בין הצדדים.

כזכור, הקפטן עתיד לסיים חוזה ביוני והבלאנקוס טרם מצאו פתרון שישאיר אותו בבירה, כאשר הוא רוצה חוזה לשנתיים באותו שכר, אך המועדון מעוניין בשלב הזה חידוש לעונה אחת או שתיים עם קיצוץ.

סרחיו ראמוס (רויטרס)סרחיו ראמוס (רויטרס)

בתוך כך, ראמוס נחוש לחזור למגרשים. אחרי שנפצע הרבה לאחרונה ופספס את המשחקים האחרונים, בלם ריאל לא מפסיק לעבוד קשה מאז שנותח ב-6 בפברואר בברך שמאל, ולמרות שתאריך החזרה המשוער היה רק אחרי בין 6 ל-8 שבועות, קפטן הבלאנקוס הציב לעצמו מועד חזרה מוקדם בהרבה.

הבלם מתכנן על פי התקשורת הספרדית לחזור לשחק במפגש הביתי של הלבנים מול אלצ’ה ב-13 במרץ, זאת במטרה לפתוח בהרכב בגומלין שמינית גמר ליגת האלופות נגד אטאלנטה שלושה ימים מאוחר יותר. ראמוס יהיה בן 35 ב-30 במרץ ואם יחזור 36 ימים בלבד אחרי הניתוח כפי שהוא מתכנן, זה יהיה לא פחות ממדהים.  

סרחיו ראמוס (אינסטגרם)סרחיו ראמוס (אינסטגרם)

ראמוס הבין שהוא חייב לעבור ניתוח כשהפציעה לא הפסיקה להטריד אותו, הוא כמובן לא רצה לפספס את הדרבי בוונדה מטרופוליטנו ב-7 במרץ, אבל למשחק הזה הוא כבר לא יגיע בזמן, כשרופא הבלאנקוס שוחח איתו והסביר לו שזה יהיה מסוכן מדי לחזור למפגש הזה ואם יעשה זאת, הוא עלול להחמיר את הפציעה ולהפסיד לפיכך את כל שאר העונה.   

עקפה את ברצלונה: 0:2 לסביליה על אוססונה