משחקי הגביע הגרמני נמשכו הערב (שני) כאשר הדאבליסטית, באיירן מינכן, פתחה את דרכה בסיבוב הראשון ברגל ימין עם ניצחון 1:3 על אנרג’י קוטבוס מהליגה הרביעית המקומית. בנוסף, וולפסבורג רשמה 3:5 דרמטי אחרי הארכה על האלשר מהליגה השלישית.

אנרג’י קוטבוס – באיירן מינכן 3:1

לא פשוט היה המשחק הזה עבור באיירן מינכן, אך בסופו של דבר היא יצאה עם הכרטיס לשלב הבא בגביע הגרמני, כשהיא מקווה להניף את הגביע שוב אחרי הזכייה בעונה החולפת. רוברט לבנדובסקי ירה פנימה מקרוב אחרי 32 דקות של כדורגל. היריבה לא ספגה שער נוסף עד הדקה ה-65, אך אז הגיע קינגסלי קומאן שחתך לאמצע וירה פצצה לרשת מסף הרחבה.

חמש דקות לפני הסיום, רוברט לבנדובסקי השלים צמד יקר עבור קבוצתו כשדייק בקלות מתוך הרחבה. המארחת יצאה מעודדת מהתמודדות אחרי שברקאן תאז דייק מהנקודה הלבנה שלוש דקות בתוך תוספת הזמן. הבווארים עלו לשלב הבא. 

וולפסבורג – האלסשר 3:5

הקבוצה בירוק ממש לא ליקקה דבש מול היריבה מהליגה השלישית בגרמניה, שעלתה ליתרון בדקה ה-43 משער של פליקס דרינקוט. שתי דקות לאחר מכן ווט וגהורט היה זה שאיזן עבור המארחת שארבע דק’ מפתיחת החצי השני עלתה ליתרון בזכות יאניק גרהארדט. הקבוצה הצנועה לא ויתרה ואיזנה עם סבסטיאן מאי (57).

ה-2:3 של החבורה מהבונדסליגה הגיעה בדקה ה-70, וויליאם היה אחראי על הכיבוש, אך עם הרבה אופי, האלשר שלחה את ההתמודדות להארכה עם מתיאס פטש (90+1). בשלושים הדקות שקבעו את גורל ההתמודדות, הכושר הגופני שיחק תפקיד, רובין קנוש (92) וג’וזף ברקאלו (94) סגרו את הסיפור עם 3:5 והותירו את היריבה רק עם המחמאות.