“שניהם רוצים ללבוש לבן”: כך זועקת הכותרת הבוקר (שלישי) ב’אס’ הספרדי שם מתייחסים לעתידם של קיליאן אמבפה וארלינג הולאנד. אם בנוגע לצרפתי של פאריס סן ז’רמן נראה שמדובר בעניין של זמן עד שיגיע לריאל מדריד, גם הנורבגי של דורטמונד עדיין חזק בתוכניות של המועדון שמעוניין להחזיר עטרה ליושנה ולבנות גלאקטיקוס מחודש.

אמבפה והולאנד הפכו למוקדים של חלון ההעברות הקרוב. הצרפתי יסיים את חוזהו בסיום העונה הבאה, בעוד הפלא של דורטמונד מחזיק בחוזה עד קיץ 2024 אך לא מן הנמנע ששני הכוכבים ימצאו את מקומם במועדון אחר כבר בקיץ הקרוב כשכל אריות היבשת מאחוריהם. 

פלורנטינו פרס (רויטרס)פלורנטינו פרס (רויטרס)

בספרד סקרו את הכוונות של ריאל והדגישו כי קיים סיכוי ששני השחקנים ישחקו יחד בריאל מדריד. האצטדיון המשופץ בסנטיאגו ברנבאו שיסיים את עבודתו בחודשים הקרובים, בתוספת הכוונה לחזור ולהציג סוללת כוכבים בסגל, גורמים לראשי המועדון ללכת על כל הקופה.

השאלה הגדולה היא מתי. הפרסומים בספרד מספרים כי לפחות אחד משני השחקנים יגיע בקיץ הקרוב, כשהעדיפות היא לאמבפה והכל תלוי באם ימשיך לסרב להצעות החוזה (סירב ל-3 עד כה) ובמקביל פ.ס.ז’ תסכים לשחררו, במה שמסתמן כאופציה היחידה שלה להרוויח עליו כסף לפני שיעזוב. במקרה שכזה, הולאנד יגיע בקיץ 2022. במקרה שבו אמבפה יישאר בעיר האורות, במדריד יפעילו את כל המאמצים על מנת להנחית את הולאנד בקיץ הנוכחי ואת שחקן פאריס ב-2022.

מגבש או משפיל? חולצת הלוזר של האימונים