ספק אם אתלטיקו מדריד ידעה עד כה הצירוף של לואיס סוארס יהיה משמעותי עבורה העונה. דבר אחד בטוח – הוא ידע. החלוץ האורוגוואי הועזב על ידי ברצלונה באחת ההחלטות ההזויות שקיבלה ההנהלה שמאז התפטרה ברשותו של ברתומאו, הוא מצידו פתח פרק חלומי בבירת ספרד.

עד כה העונה ב-20 הופעות בלה ליגה כבש סוארס 16 שערים ו”על הדרך” שבר שורה ארוכה של שיאים ורשם ציוני דרך. כעת, העניק החלוץ בן ה-34 ראיון לרשת פרנס פוטבול הצרפתית ובו דיבר על הנושאים הבוערים: “מה שבאמת הפריע לי עם ברצלונה זה שהם אמרו שאני מבוגר מדי ולא יכול לשחק ברמה הגבוהה. זה מה שכאב לי. ברצלונה זרקה אותי, אמרו שלא סומכים עליי. היה מגיע לי כבוד מסוים”.

לואיס סוארס חוגג (La Liga)לואיס סוארס חוגג (La Liga)

עוד אמר: “אם לא הייתי מראה שום דבר במשך שלוש או ארבע עונות הייתי מבין, אבל כבשתי יותר מ-20 שערים בכל עונה, תמיד הייתה לי סטטסיטיקה טובה. רכישות רבות לא עמדו בציפיות בבארסה, אבל אני עשיתי מה שמצופה ממני. הבנתי שאני לא בתכניות, בחרתי באתלטיקו בגלל שהמועדון שאפתני ורוצה להגיע להישגים”.

ההגעה לבירה: “המשפחה שלי הייתה רגילה לברצלונה במשך כמה שנים, זה קשה להסביר לילדים למה צריך לעזוב כשיש להם חיים וחברים בעיר, אבל זה היה צעד מבורך. מעולם לא ויתרתי, בשום שלב בקריירה, רציתי להראות שעדיין אפשר לסמוך עליי”.  

מרחף לכוכב אחר: צמד מדהים לרונאלדו