סאגת ליאו מסי מסרבת להיגמר וככל שעוברים הימים והשעות, עושה רושם שהפרעוש של ברצלונה יבחר בסופו של דבר במנצ’סטר סיטי כמי שתהיה קבוצתו הבאה והשנייה בקריירה, זאת לאחר שיעזוב כצפוי את ברצלונה אחרי 20 שנים במועדון. כעת, ב’מונדו דפורטיבו’ הקטאלוני מדווחים כי סגנית אלופת אנגליה עדיין מקווה לקבל את הארגנטינאי בחינם, אך הכינה ‘תכנית גיבוי’ למקרה שבית המשפט יחליט אחרת. 

כאמור, בסיטי עדיין מקווים שיוכלו בסופו של דבר להחתים את כוכב ברצלונה ללא עלות, זאת בעקבות סעיף בחוזהו אשר מאפשר לו לעבור בכל קיץ לכל קבוצה אשר תחשוק בשירותיו כל עוד יודיע על כך להנהלת הקבוצה מחודש יוני. מאחר וחודש יוני עבר, מסי עשוי ‘לשחק’ על כך שבחודש יוני הקבוצה כלל לא שיחקה בעקבות משבר הקורונה ולא היה ברור לאן עתידה הולך.  

ליאו מסי ופפ גווארדיולה. שוב ישתפו פעולה? (רויטרס)ליאו מסי ופפ גווארדיולה. שוב ישתפו פעולה? (רויטרס)

בכל מקרה, בסיטי כבר מכינים את השטח להגעת הפרעוש ומוכנים להעביר לברצלונה במיידית 5 שחקנים שהוזכרו כמועמדים, זאת מאחר והאנגלים רוצים לאזן במעט את משכורות השחקנים לקראת הגעתו הצפויה של הארגנטינאי. בין המועמדים הוזכרו, כפי שפורסם כבר אתמול – גבריאל ז’סוס, אריק גארסיה (אותו כבר רצתה ברצלונה בעבר), ברנרדו סילבה, אנחליניו וריאד מחרז, כשלפחות שלושה מבין החמישה יעשו את דרכם לקטאלוניה בתמורה לכוכב ברצלונה.

במקביל לניסיונות של סיטי, מי שעוד נחושה להחתים את הארגנטינאי היא פאריס סן ז’רמן, כשעל פי דיווח ב’אולה’ הארגנטינאי, לאונרדו, המנהל המקצועי של סגנית אלופת אירופה כבר פנה לאביו של מסי במטרה לצרפו לקבוצה.   

בתוך כך, עוד מדווחים ב’מונדו’ כי הנשיא ג’וזפ מריה ברטומאו צפוי להציע את התפטרותו כמוצא אחרון על מנת להשאיר את מסי. כלי התקשורת בקטאלוניה עדיין סבורים כי התפטרותו של הנשיא, אותו צפוי להחליף במקרה כזה ג’ורדי קרדונר, שמשמש כסגנו ועשוי להתמנות לתפקיד באופן זמני לפחות עד הבחירות שייערכו ביוני 2021, תצליח לשכנע את הכוכב להישאר בבארסה.  

מסי, סילבה, ז'זוס וגארסיה (רויטרס)מסי, סילבה, ז'זוס וגארסיה (רויטרס)