כהרגלו, כריסטיאנו רונאלדו ממשיך לרשום מספרים פנומנליים. הכוכב עלה הערב (שני) לא רק בהרכב של יובנטוס, אלא גם לגבהים כפי שהוא יודע היטב, כאשר כבש צמד בנגיחות במחצית הראשונה מול קרוטונה והוביל את האלופה במו ראשו ל-0:3, כשווסטון מקיני השלים. המשחק, כמו כל משחקי הליגה האיטלקית, שודר בערוץ ONE2 למנויי yes ,HOT סלקום TV ופרטנר TV.

השער הראשון הגיע בדקה ה-39 כשנהנה מבישול טוב של אלכס סנדרו והמשיך עם הראש לרשת. ההתרוממות המוכרת לגבהים הגיעה 6 דקות מאוחר יותר – הפעם היה זה ארון ראמזי עם הבישול, CR7 התרומם מעל כולם ועם נגיחה עוצמתית נעץ את השני. צפו בשני השערים:

מרחף לכוכב אחר: צמד מדהים לרונאלדו

ברשת כמובן מתמוגגים מהפנומן: “שובו של אייר רונאלדו”, “יש מישהו שיכול להגיע אליו”, “מדהים, גם בגיל 36”, “המרחף”, היו חלק מהדברים שנכתבו. בנוסף, כהרגלו גם רשם מספרים –  רונאלדו חלף על פני רומלו לוקאקו והגיע ל-18 שערי ליגה בפסגת הכובשים של הסרייה א’. כמו כן, כריסטיאנו כבש כעת מול כל קבוצה מולה שיחק בליגה האיטלקית, כאשר קרוטונה נוספה לרשימה. 

כמו כן, רונאלדו הגיע כעת ל-90 שערים עבור יובנטוס בכל המסגרות, מתוך כך לא פחות מ-70 שערי ליגה וכל זאת ב-117 הופעות בלבד אצל הגברת הזקנה. מדהים. כריסטיאנו גם הפך לראשון בהיסטוריה שמבקיע לפחות 25 שערים במשך 14 עונות ברציפות. לכוכב יש שישה משחקים כדי לכבוש עוד 10 גולים ולהיות המהיר ביותר שמגיע ל-100 גולים ביובה, יעשה זאת?