מכבי קריית מוצקין הייתה ללא ספק ההפתעה המרעננת של הליגה הלאומית בכדורסל העונה, כאשר סיימה את העונה הסדירה במקום השני והגיעה עד חצי הגמר, שם נעצרה אמש (שני) עם 3:1 בסדרה מול הפועל גליל עליון. כעת, כשהעונה הגיעה לסיומה, במועדון מתחילים לחשוב קדימה.

למי ששכח, בעונה שעברה הקבוצה נלחמה על חייה ונאבקה להישאר בליגה הלאומית עונה נוספת והעונה עשתה קפיצת מדרגה משמעותית והגיעה רחוק, הרבה מעבר לציפיות, תחת שרביטו של המאמן רועי פרל. ל-ONE נודע לראשונה כי לאור כל זאת יש רצון בקבוצה לתת לו את הקרדיט בקבוצה גם בעונה הבאה ולהשאירו בתפקידו על הקווים.

שחקני מכבי קריית מוצקין (לוטם אסרף) (מערכת ONE)שחקני מכבי קריית מוצקין (לוטם אסרף) (מערכת ONE)

פרל סיכם את העונה האדירה שעבר: “עשינו העונה עבודה נהדרת, אני רוצה לפרגן לגליל על סדרה יוצאת מן הכלל ולאחל להם הצלחה בהמשך. אני עצוב שהעונה נגמרה מאחר ולאורך כל הדרך היה תענוג גדול לעבוד עם החבר’ה שלנו. התחברנו לחבורה מגובשת ולוחמת שבאה כל ערב לשים הכל על הפרקט ופשוט נהנינו להיות יחד. שיחקנו כדורסל טוב בשני צידי המגרש, היה המון פירגון על המגרש ומחוצה לו”.

“זמן לומר תודות לשחקנים שלי שהסבו לי המון נחת והיה כיף גדול לעבוד איתם. לעוזר שלי אלעד פוגל יד ימיני, לסקאוטר אלמוג יעקובי, ליותם הפיזיותרפיסט שלנו שדאג להעמיד את החבר’ה על הרגליים, לאיש המשק והאבא של השחקנים אלי פרץ וכמובן להנהלה הנפלאה, היו”ר הקבוצה משה גרוסמן ומנכ”ל הקבוצה קובי פינטו. תודה לבורא עולם על הכל. נתראה בעונה הבאה”.

שחקני מכבי קריית מוצקין חוגגים (לוטם אסרף) (מערכת ONE)שחקני מכבי קריית מוצקין חוגגים (לוטם אסרף) (מערכת ONE)

בתוך כך, במועדון מהקריות שיבחו את גליל עליון ואיחלו להם הצלחה בסדרת הגמר: “ראשית נברך את הפועל גליל עליון על עלייתם לסדרת הגמר. אין ספק שמעבר לתחרות על הפרקט בין השחקנים,נוצר חיבור נפלא בין האגודות הצפוניות. באשר לסדרה עצמה, אין ספק שהייתה סדרת משחקנים של שני מוחות נהדרים על הקווים וראו שעל הפרקט נמצאים הישראלים הטובים בליגה”.

מנכ”ל קריית מוצקין, קובי פינטו, הוסיף: "צריך לומר כי בסופו של דבר גליל יצאה עם ידה על העליונה כולל הניצחון החשוב אצלנו בבית. נהניתי יחד עם שותפי משה גרוסמן, לחלוק את הקבוצה עם שחקנים צנועים,לוחמים ומעל לכל, בני אדם. באשר לשנה הבאה, הרי שהכל זה מלמעלה”. 

המאמן המנצח, אבישי גורדון, אמר ל-ONE: “לפני הכל, כל הכבוד לרועי פרל ולמכבי קרית מוצקין על עונה נהדרת! אני מאוד גאה בשחקנים אחד אחד על המשחק ועל הסדרה כולה. ניצחנו קבוצה חזקה, מנוסה ומאומנת מאוד. מתרגש לראות את כפר בלום מפוצץ. אווירה כמו בימים הגדולים. שאפו אדיר לקהל שלנו!! הולך להיות גמר נגד קבוצה טובה מאוד בטוח שיהיה אש ומעניין מאוד”.