קבוצת הנשים בכדורסל של מכבי עירוני רמת גן, שסיימה את העונה האחרונה במקום הראשון, החתימה בסוף השבוע את עדן רוטברג (22, 1.68 מטרים), מלכת הסלים הישראלית בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל מקבוצת אליצור רמלה בשורותיה שיחקה.

רוטברג קלעה בממוצע 12.5 נקודות למשחק, לקחה 2.7 כדורים בממוצע למשחק ומסרה 2 אסיסטים בממוצע למשחק. במהלך הפגרה, היא הייתה מבוקשת על ידי מספר קבוצות והיא בחרה להצטרף לר"ג. לרוטברג היו גם מספר הצעות לעבור לשחק באירופה אך היא החליטה בסופו של דבר להישאר בעונה הקרובה בליגה בישראל. רוטברג מצטרפת לטל לב, שיי מדיסון, קיילה הילסמן, נאטישה היידמן עידן שלוש ותמר ברגל. 

עדן רוטברג עם הכדור (באדיבות מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל)עדן רוטברג עם הכדור (באדיבות מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל)

מיד לאחר ההחתמה אמרה עדן רוטברג: "אני שמחה מאד להצטרף לשורות מכבי עירוני רמת גן, מועדון רב זכויות בליגת העל לנשים שנים רבות השואף תמיד לצמרת. אני בטוחה שנגיע להישגים אליהם אנחנו מכוונות ומאחלת בהצלחה רבה לקבוצה ולי".

אורה גלזר, יו"ר מכבי עירוני רמת גן, אמרה: "אני שמחה מאד על הצטרפות של עדן רוטברג, שחקנית נבחרת ישראל לקבוצה. מעבר ליכולות המקצועיות הגבוהות שלב היא מביאה אתה אופי מיוחד עם הרבה מחויבות. אני בטוחה שהיה תשתלב היטב בקבוצה ותסייע להוביל אותנו לרמת הגבוהות ביותר להשגת המטרות והיעדים המקצועיים שהצבנו לעצמנו".

כך תתכוננו לאימון כמו שחקני NBA