עירוני נס ציונה תעלה היום (שישי, 15:00) על הפרקט בהיכל מנורה מבטחים למשחק מול פארמה במסגרת חצי גמר היורופקאפ של פיב"א. ניצחון לעיני הקהל המקומי וחניכיו של בראד גרינברג ימתינו למנצחת בחצי הגמר השני בין אוראדיה הרומנית לבין סטאל אוסטרוב ויילקופולסקי מפולין שייערך בשעה 18:00. במועדון ההתרגשות נמצאת בשיאה לקראת המפגש מול הקבוצה ממחוז פרם והכתומים כבר סופרים את הדקות.

יום המשחק והשאלה הבוערת ביותר היא אולי נושא כשירותו של טל דן, השחקן שכזכור נפצע במשחק הליגה האחרון עבר אתמול מבחן כשירות. בקבוצה סיפרו שהמבחן עבר יחסית בסדר וההחלטה הסופית בנוגע אליו תתקבל כאמור בסמוך למשחק. כזכור אחת האפשרויות שנבחנה בעניינו של השחקן היא שהוא יעלה לשחק עם סד מיוחד.

טל דן (שחר גרוס)טל דן (שחר גרוס)

יו"ר עירוני נס ציונה, יניב מזרחי אמר לקראת פתיחתו של הפיינל פור: "מדד ההתרגשות בשיאו לראות את כל ההכנות שנעשו ואת ההפקה המדהימה פשוט צמרמורת בכל הגוף, מחכים מחר לקהל שלנו שייתן אווירה ביתית מצפה לנו משחק מול קבוצה מצוינת ואנחנו מאד מכבדים את היריבה אבל במקביל חולמים להניף את הגביע. אני מודה לכל מי שגרם לכך שהאירוע הגיע לישראל".

מנכ"ל עירוני נס ציונה, מאיר טפירו הוסיף: "יש התרגשות גדולה, עשינו שני אימונים במנורה מבטחים, אירוע גדול ומכובד. מתכוננים לפארמה כמה שיותר טוב, כולם כבר מחכים למשחק לראות את הקהל הנס-ציוני ממלא עד כמה שאפשר את ההיכל ומאוד שמחים ונרגשים מהאירוע ההיסטורי הזה".

מאיר טפירו (שחר גרוס)מאיר טפירו (שחר גרוס)