שמחה בהפועל תל אביב לאחר הניצחון אמש (שבת) 78:87 על בני הרצליה במסגרת המחזור השני בליגה הבלקנית. האדומים הגיעו למשחק הרשמי הראשון שלהם מאז ההדחה מטורניר ההעפלה של ליגת האלופות מול באקן ברס עם לא מעט סימני שאלה, ובתום 40 דקות ואובדן יתרון בן 15 נקודות, חניכיו של יאניס קאסטריטיס סימנו לעצמם ניצחון ראשון העונה.  

"היינו צריכים את הניצחון הזה", אמרו בהפועל תל אביב לאחר המשחק כשלצד החיוכים נדמה היה כי השתחררה לה אנחת רווחה, המשחק לכשעצמו לווה בלא מעט פעימות לב מוגברות אצל אנשי הקבוצה לאחר שאיבדו יתרון דו ספרתי ואם לא די בכך הדאגה רק התגברה כאשר וולטר למון ג'וניור סיים ליי אפ כאשר הוא נכנס בשלט הפרסום שסמוך למגרש, הפציעה הצריכה טיפול אותו למון קיבל בסמוך לספסל הקבוצה בסיומו חזר לשחק. לאחר המשחק נלקח לבית החולים בכדי שיתפרו את החתך ברגלו. 

יאניס קאסטריטיס (איציק בלניצקי)יאניס קאסטריטיס (איציק בלניצקי)

העצבים במהלך המשחק בלטו, וכששחקניו הראו נרפות הגנתית יאניס צרח עליהם כי הם "מאפשרים לקלוע יותר מדי זריקות" לחניכיו של שרון דרוקר, אך השמחה כאמור לא איחרה לבוא ובקבוצה ציינו לחיוב את למון כמו גם את ג'ון דיבלר שנשאר לאחר המשחק לבצע מספר מתיחות וזאת כאשר בר טימור נותר על הפרקט לזרוק מהעונשין. בסביבת הקבוצה עדין מדברים על צורך בזמן כדי להשתפר בשני צידי המגרש, אך לפחות לאחר המשחק מול הרצליה מרוצים במיוחד מהצד ההתקפי, ומדגישים כי בהשוואה למשחק מול באקן ברס הקבוצה משחקת טוב יותר ונראית טוב יותר. 

בר טימור שבעצמו חווה משחק נהדר ותפקד גם כמנהיג על הפרקט, סחט מחמאות ממאמנו שאמר: "אני לא אוהב לדבר על שחקנים באופן אישי כי אנחנו קבוצה, אבל זו הסיבה לשמה החתמנו אותו, אנחנו יודעים מה הערך שלו, ואנחנו יודעים מה הוא עשה בקריירה שלו ומה הדרך שלו לכל אורך השנים וזה מה שאנחנו רוצים שיעשה ולא רק על הפרקט אלא גם מחוצה לו ואנחנו ברי מזל שיש לנו שחקנים נוספים כמו בר שמנהיגים ויוצרים כימיה טובה ושומרים על כולם יחדיו, וזה הסוד והמפתח להצלחתנו".