הפועל תל אביב גברה אמש (ראשון) על בני הרצליה 89:99 במה שהיה לאחד ממשחקיה החשובים ביותר של הקבוצה. לאחר המשחק נרשמו חיוכים, דמעות של אושר אך בעיקר מסר מאוד ברור מצד אנשי הקבוצה על הלחץ, ממנו היה לא מעט שהשתחרר בתום 40 דקות של כדורסל.
האדומים של דני פרנקו הצליחו לבצע את העצירות ברגעים הנכונים, ומי שזכו למירב המחמאות היו רז אדם וים מדר. בסביבת הקבוצה דובר לא מעט על השלשות של הראשון שנכנסו ברגעים קריטיים, והוסיפו כי גם לא מדובר במקרה חד פעמי בכלל במשחקים האחרונים רז היה שם עבור קבוצתו עם שלשות ברגעי קלאץ׳ את עלייתו של השחקן שייכו בקבוצה לא מעט לחזרתם של האוהדים למגרשים. בעניינו של ים מדר שסיים את המשחק עם דאבל דאבל של 16 נקודות ו-10 אסיסטים, בסביבתו של השחקן דובר לא מעט על העבודה הקשה שהוא משקיע, והדבר בא לידי ביטוי בשיפור של הקליע שלו מבחוץ.

דני פרנקו וים מדר (איציק בלניצקי)דני פרנקו וים מדר (איציק בלניצקי)

מדר שנבחר על ידי בוסטון סלטיקס בדראפט ה-NBA האחרון דייק בעונה שעברה ב-27% מעבר לקשת, העונה הוא עומד על 40%, וזאת כשבשבעת משחקיו האחרונים הוא כבר עלה ל-56% עם 14 קליעות מדויקות מ-25 ניסיונות. האדומים כאמור שמחו מאוד בסוף המשחק, שכן היו מודעים היטב למצב הקבוצה בסיטואציות של שוויון ראש בראש, כזכור הפועל תל אביב הפסידה פעמיים העונה למכבי חיפה ופעם אחת לבני הרצליה כך שהפסד אמש היה שם את הקבוצה בסיטואציה בעייתית במיוחד וזאת בלשון המעטה. ההפרש בתום המשחק לא הטריד את מנוחתם יתר על המידה מהסיבה שיש להם עוד מפגש מול הרצליה כך שניצחון יהווה שובר שוויון בפני עצמו, ובקבוצה אמרו לאחר המשחק ״ככה נשארים בליגה״. 
בר טימור אמר לאחר המשחק: "אני אומר כל הזמן שלשחק פה עונה זה כמו ארבע שנים במקום אחר. יש לנו עונה קשה מאוד, חלק זה מהידיים שלנו וחלק לא, כל הפציעות שעברנו משפיעות, אנחנו עדיין במצב לא טוב. זה מוציא ממני הרבה דברים שאני לפעמים מתבאס. היו היום הרבה נקודות להרים ידיים, כל מיני שריקות ודברים שלא נכנסו לנו, אבל החלק הכי טוב שלנו היה בסוף. רז אדם נתן לנו ניצחון לבד, כל הכבוד לו. איבדנו מאז חיפה שחקן, ג'סטין נהיה מפלצת, טייריק פספס משחק, היה לנו קשה להתאמן. היה לנו זמן ממכבי חיפה ועד באר שבע להתקדם ולהתאמן ואז התחיל בלאגן וזה הכניס אותנו לסחרחורת. על הדרך פול הצטרף. כל הזמן קורה משהו, אנחנו עדיין מחפשים את הדרך, מקווה שניקח מכאן הרבה דברים טובים".

מדר עם דאבל דאבל הוביל ל-89:99 חשוב