הליגה הבלקנית תימשך היום (שבת) עם המחזור השני כאשר הפועל תל אביב תתארח אצל בני הרצליה בהיכל היובל בשעה 21:00. האדומים יערכו את משחק הבכורה שלהם במפעל אל מול יריבה שניצחה במחזור הקודם את הפועל חיפה. 

האדומים של יאניס קאסטריטיס יגיעו לאחר הפוגה ארוכה במיוחד כאשר המשחק האחרון אותו שיחקו היה למעשה בטורניר ההעפלה של ליגת האלופות של פיב”א. הפועל ת”א, כמו כל קבוצות הליגה אשר מבקשות לחזור לכושר ולמצוא את הקצב שלהן, תחפש ניצחון בכורה במפעל אל מול קבוצתו של שרון דרוקר אשר שטפה את הפרקט בדרך לניצחון קליל (90:71). 

יאניס קאסטריטיס (רדאד ג'בארה)יאניס קאסטריטיס (רדאד ג'בארה)

לקראת המפגש אמר קאסטריטיס: "אחרי תקופה ארוכה אנחנו חוזרים לשחק, וזו הייתה תקופה קשה לכולנו, למאמנים ולשחקנים. אני שמח מאוד שאנחנו חוזרים לשחק במסגרת הליגה הבלקנית מול בני הרצליה, ששלטה וניצחה במשחק הקודם שלה את הפועל חיפה. זו הזדמנות טובה בשבילנו לבדוק את הרמה שלנו וכמה התקדמנו במהלך השבועות שהתאמנו והתכוננו".

הפועל באר שבע - מכבי ראשון לציון (20:50)

קבוצתו של גיא גודס תתארח בהיכל בו היה כאשר יש לה לא מעט סיבות לצאת מעודדת מההפסד במחזור הקודם להפועל ירושלים. הכתומים מעיר היין נראו פשוט טוב יותר במרבית שלבי המשחק שבסופו של דבר הוכרע בתום 45 דקות של כדורסל.

סגנית האלופה שעברה מתיחת פנים רצינית לאחר שהסתיימה לה ליגת קורונה שיחקה מול מחזיקת הגביע כאשר היא עדיין חסרה גארד זר וללא נימרוד טישמן שצפה בחבריו נלחמים על הפרקט מהיציע. באר שבע מנגד תערוך את הופעת הבכורה שלה במפעל.