הפועל תל אביב תארח הערב (חמישי, 21:00) את הפועל גלבוע/גליל במשחק השלמה מהמחזור ה-17 במסגרת ליגת ווינר סל. האדומים מתל אביב פוגשת משוכה קשה בדמותה של גלבוע/גליל שנמצאת בעיצומה של עונה נהדרת, אך כשהם מגיעים למשחק לאחר שהביסו את עירוני נהריה במחזור שעבר במשחק ששחרר המון אנחות רווחה בסביבת הקבוצה. הזרים אותם רשמה הפועל תל אביב למשחק הם ג'סטין טילמן, טייריק ג'ונס, רג'י אפשואו ופול סטול. 

ערב המשחק הפועל תל אביב מדורגת במקום ה-11 עם מאזן של שישה ניצחונות אל מול 14 הפסדים, וזאת כאשר מכבי חיפה דולקת אחריה הם ניצחון אחד פחות, ושני משחקים יותר. הדרך של האדומים מתל אביב להישארות בליגה עדיין רחוקה ובמועדון מבינים כי הם יצטרכו יותר ממה שהקבוצה הראתה עד כה, יחד עם זאת הקבוצה תחת הדרכתו של דני פרנקו נראית טוב יותר. 

ההבדל המהותי אצל הפועל תל אביב היה אמור להיות עם ג'יימס יאנג שכזכור סיים את העונה יחד עם זאת השילוב של טילמן יחד עם ג'ונס עושה את שלו והופך את המשחק של האדומים לפיזי ואתלטי מאוד במאבק על הלוחות כמו גם בסיומת לידם. השניים יחד עם אפשואו אפשרו לפרנקו סייז ובעיקר סגנון משחק שבמרבית משחקיה האחרונים של הקבוצה הקשה מאוד על יריבותיה.

CR7 סרב להחליף איתו חולצה אז החבר קנה לו