מכבי תל אביב תסיים הערב (שישי, 20:00) את קמפיין היורוליג שלה עם משחק מול זניט סנט פטרסבורג במסגרת המחזור ה-34 והאחרון. אצל אלופת המדינה היו רוצים לנצח במשחק האחרון שלהם העונה, כאשר מנגד ניצבים הרוסים וטאריק בלאק.

הצהובים המריאו לרוסיה כשהם ללא אנג׳לו קלויארו, שכזכור עזב את המשחק מול חימקי לקראת סיומו לאחר שאשתו נכנסה לחדר לידה. זניט ניצחה את המפגש הקודם בין הקבוצות, כשהרגע המכריע בהתמודדות הגיעה לאחר שאות’לו האנטר נפצע בעינו. ניצחון של הרוסים יבטיח העפלה אם הערב באסקוניה תנצח את ולנסיה בשילוב עם ניצחון של ריאל מדריד. ניצחון של ולנסיה, וזניט של צ׳אבי פסקוואל תצטרך לנצח את מכבי ואת פנאתינייקוס בשבוע הבא. אם מכבי ת”א תנצח וגם העטלפים ישיגו ניצחון, הרוסים יודחו.

מכבי ת"א מתכוננת למשחק מול זניט

יאניס ספרופולוס אמר לקראת המשחק: ״אנחנו משחקים נגד קבוצה שעדיין נלחמת על העפלה  לפלייאוף, כך שהם יגיעו עם מוטיבציה גבוהה. עבורנו זה יהיה משחק היורוליג האחרון שלנו העונה, לצערי לא העפלנו ולכן אנחנו רוצים לשחק במשחק הזה הכי טוב שאנחנו יכולים. אנחנו יודעים שאנחנו משחקים מול יריבה איכותית, קבוצה ששיחקה טוב לכל אורכה של העונה, ואנחנו מצפים למשחק טוב ורוצים לשחק גם לשחק טוב, ושהמשחק האחרון יהיה אחד הטובים שלנו״.