אחרי עונה אחת בצוות האימון של ברוקלין נטס שהודחה הלילה (בין שבת לראשון) בחצי גמר הפלייאוף ב-NBA, אמארה סטודמאייר (38, 2.08) שוקל לחזור מפרישה, כך נודע לראשונה ל-ONE. אמארה שסיים את העונה שעברה במכבי תל אביב כשהוא בכושר שיא שמר על הפורמה הנהדרת שלו לכל אורך העונה הנוכחית עת שהיה בצוות האימון של ברוקלין, וכעת  כאמור השחקן המעוטר שוקל לבצע קאמבק נוסף.

סטודמאייר שנבחר במקום התשיעי של דראפט 2002 על ידי פיניקס סאנס שיחק בליגה הטובה בעולם עד 2016 ולאחר מכן הגיע להפועל ירושלים בה שיחק בשתי קדנציות שונות, לאחר מכן חתם בליגה הסינית בפוג׳יאן אך באותה העונה הצטרף למכבי תל אביב של יאניס ספרופולוס, עונה בה הבטיחו הצהובים כחולים את פלייאוף היורוליג לראשונה בפורמט החדש וכאמור זכו גם באליפות המדינה.

הרזומה של אמארה כולל את בחירה לרוקי העונה, ונבחרת הרוקיז (2003), חמישיית העונה של ה-NBA אליה נבחר ב-2007, כמו כן הוא נבחר שש פעמים לאולסטאר, ארבע פעמים לחמישיית העונה השניה של ה-NBA, אול אמריקן של מקדונלדס (2002) , מר כדורסל של פלורידה (2002), גביע המדינה ושתי אליפויות.

סטודמאייר שהיה בלתי עציר בגמר הליגה של 2020 שם נבחר גם ל-MVP של הגמר,  תמיד רצה להתחרות ברמות הכי גבוהות ולכן העדפותיו באופן טבעי הן מכבי תל אביב לה תינתן הבכורה והפועל ירושלים.