אחרי האליפות ה-55 של מכבי תל אביב, דני פדרמן, אחד מבעלי הקבוצה, התייחס לזכייה בראיון ל-ONE ואף דיבר על העונה הבאה, על עתידו של עומרי כספי וכמו כן, גם על אות’לו האנטר.

דני פדרמן אמר לאחר הזכייה בצלחת האליפות: “אחרי עונה מאתגרת אנחנו שמחים לחיות את הרגע. כל תואר בפני עצמו הוא מדהים ונהנים ממנו. אני שמח לחגוג עם הקבוצה בסיום העונה הזו”.

היו חששות לקראת סדרת הגמר הזו? בכל זאת הקבוצה לא הגיעה בצורה מיטבית לסיום העונה בגלל העזיבות של דורסי ובראיינט והפציעה של בנדר שהיה בכושר טוב.
“אני חושב שבהרבה פרמטרים לא היינו פייבוריטים בסופו של דבר, במיוחד אחרי החסרונות שציינת. גלבוע/גליל קבוצה מאוד טובה, מגיע לה הרבה כבוד כי היא עשתה עבודה מדהימה והיה כיף לראות אותה משחקת. תמיד יש חששות, בסדרה אתה יותר תלוי בעצמך ולדעתי מה שניצח בסוף זה הניסיון של השחקנים, הרוח של המועדון והקהל שדחף. זה מה שעזר לנו לנצח את הסדרה הזו, מעבר לכדורסל”.

צפו בחגיגות של מכבי ת"א לאחר הזכייה

מה אתה יכול לספר לקראת העונה הבאה ואיך שהיא תיראה?
“אין ספק שחזרת הקהל מקלה על התקציב ועוזרת לבעלים. יש עדיין כל מיני מגבלות על תקציב השחקנים לעונה הבאה בגלל רשת הביטחון שניתנה לנו בתקופת הקורונה, שזה תקף גם לעונה הבאה. אני מקווה מאוד ומאמין שבעונה הבאה נצליח שוב באותה המידה בארץ ונראה יכולת יותר טובה באירופה. מבחינת הסגל יש לנו קבוצה טובה וצריך רק עוד כמה דברים כדי שהוא יהיה טוב גם לאירופה”.

מה יש לך לומר על עומרי כספי שאומר שאולי הוא לא ימשיך בעונה הבאה?
“אני יכול רק לומר שעומרי יודע שזה הבית שלו. זה היה הבית שלו כשהוא היה ילד, זה היה הבית שלו כשהוא חזר מה-NBA וזה יהיה גם הבית שלו בשנה הבאה. בכל דבר שיבחר לעשות, בין אם זה לשחק ובין אם לא, אנחנו נכבד את זה ונשב ביחד כדי לראות מה הדבר הכי נכון בשבילו. נכבד כל רצון שלו. הוא נכס אדיר למועדון, מעבר למה שהוא עושה על המגרש. קשה לי לדבר עליו במונחים של פרישה ואני לא יודע אם הוא באמת ממש שם כרגע, אבל אני מקווה שיעשה את הבחירה הכי טובה בשבילו קודם כל”.

ג'הייבה פלויד חוסם את עומרי כספי (רדאד ג'בארה)ג'הייבה פלויד חוסם את עומרי כספי (רדאד ג'בארה)

אות’לו האנטר היה נראה נהדר, בדיוק כמו פעם, והוא אוהב את תל אביב. אתה רואה אותו כאופציה לעונה הבאה?
“כן. כל השחקנים השנה היו עם הרבה עליות וירידות. וזה מובן, זו שנה של רכבת הרים מטורפת. האנטר זה האנטר, לא צריך לדבר בשבחו. הוא מקצוען אמיתי. נגמר לו החוזה, נשב איתו ונראה מה עושים הלאה”.

עד כמה אתה שמח שהעונה הסתיימה כמו שהסתיימה?
“זו אנחת רווחה גדולה. היה קשה. הנסיעות לחו”ל היו קשות, הכול הלך קשה. כיף שזה הסתיים בהצלחה ויאללה, מסתכלים קדימה כבר לעונה הבאה”.