פחות מ-24 שעות אחרי הניצחון הגדול על פנרבחצ׳ה, מכבי תל אביב הגיעה לשדה התעופה בן גוריון והמריאה ליוון שם תפגוש כבר הערב (שישי) את אולימפיאקוס ב-21:30, שעון ישראל. למרות הלו״ז הצפוף, האלופה הישראלית תנסה להשיג ניצחון חוץ ראשון העונה בתקווה להמשיך במומנטום החיובי ולעלות למאזן 2:4 ביורוליג.

החבורה של יאניס ספרופולוס שישוב ביחד עם עוזרו ואסיליס ירגוטליס, אל האולם שהיה לביתם וכעת עם קבוצתם החדשה ינסו לחזור עם ניצחון לתל אביב ולקראת ההתמודדות, טאריק בלאק אמר: "הניצחונות על הפועל ירושלים ופנרבחצ'ה היו אדירים מבחינתנו ומבחינת תהליך ההתקדמות שאנחנו רוצים לעשות העונה. אנחנו ממשיכים אחרי שנחנו קצת הלילה והפנים כבר למשחק מול אולימפיאקוס. לא ידעתי על העובדה שאולימפיאקוס לא משחקת במסגרת מקומית ביוון, כדורסל זה משחק של פיזיות ומצב גופני, אבל אנחנו מוכנים לצאת לפרקט ולעשות את מה שאנחנו צריכים לעשות”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בלאק: ברגעי הקלאץ', צריך לעשות הכל נכון

אנחנו צריכים לשחק ביחד כי זה עושה את העבודה שלנו לקלה יותר. ההיסטוריה של יאניס ספרופולוס עם אולימפיאקוס? אנחנו רוצים כי חשוב לנו לנצח, נקודה. שיחקנו מולם בעונה שעברה שם ופה עם יאניס. אני בטוח שהוא מבין שזו הקבוצה בה הוא אימן ושיש לו תחושות כאלה ואחרות לגבי זה, אבל חשוב לנו לנצח, אנחנו לא רוצים לעלות גבוה מדי, לרדת נמוך מדי או להוסיף לחץ, אנחנו רוצים לשחק כדורסל ולהינות ביחד מהמשחק”.

עומרי כספי (שחר גרוס)עומרי כספי (שחר גרוס)

“הניצחון של אולימפיאקוס על צסק"א מוסקבה? הכל יכול לקרות, אולימפיאקוס קבוצה מצוינת, צסק"א קבוצה נהדרת ויש המון קבוצות טובות ביורוליג. אני לא מופתע מהניצחון שלהם, כמובן שמצפה לנו משחק חוץ קשה, אבל אפשר לעשות את זה וננסה להוציא את הטוב ביותר. אנחנו מתרכזים במה שאנחנו צריכים לעשות, רוצים להמשיך ולשחק באותה צורה ובקשר לתוצאה נראה בסיום".

שמעון מזרחי (שחר גרוס)שמעון מזרחי (שחר גרוס)

גם נייט וולטרס שהיה בין הבולטים במאני טיים אמש, התייחס ליריבה היוונית ואמר: ״עשינו עבודה טובה הגנתית והתקפית מול פנרבחצ׳ה, בעיקר במחצית הראשונה שלא אפשרנו להם לקלוע סלים קלים. באולם הביתי של אולימפיאקוס תמיד קשה לשחק אבל אנחנו נהיה מוכנים לשחק נגדם״.

יובל זוסמן (שחר גרוס)יובל זוסמן (שחר גרוס)