מכבי תל אביב, שנעלה את מסע משחקי ההכנה עם שני תארים ומאזן 1:8, החתימה את הסנטר האמריקאי ארינזה אונואקו בן ה-28 אשר מתנשא לגובה 2.06 מטרים.

ל-ONE נודע כי תקופת ההסכם בין הצדדים הוא לשלושה חודשים, עד חודש דצמבר, בדומה להסכם שחתמה צסק״א מוסקבה עם הסנטר האוקראיני ויאצ׳יסלב קראבצ׳וב בעקבות פציעתו של ג׳ואל פרילנד. 

אונואקו, בוגר מכללת סירקיוז, שיחק תשעה משחקים ב-NBA במדי ניו אורלינס, קליבלנד ומינסוטה במדיה רשם אשתקד 4.5 נקודות ו-3.5 ריבאונדים בממוצע ב-6 משחקים. 

גיא גודס. אונואקו יפתור לו את החורים בצבע (משה חרמון)
גיא גודס. אונואקו יפתור לו את החורים בצבע (משה חרמון)
 

מדובר בריבאונדר מוכשר שאמור לפתור לגיא גודס את החורים ברחבות, אולם על פי גורמי ב-NBA אצלם שיחק, גם לשחקן שמתעצל מידי פעם. סקאוט באחת הקבוצות תיאר אותו כ-״בייבי שאק״, המקרר החדש באירופה, ולשחקן יעיל במיוחד שלא מומחה התקפית, אולם קשוח ומהסוג הגבוהים האנדר-סייז ששולטים באירופה בשנים האחרונות וכי אונואקו יתאים לקונספט של הצהובים.

אונואקו שיחק בעברו בליגת הפיתוח האמריקאית, במדי נפטונאס הליטאית (יריבת הפועל ירושלים ביורוקאפ), בפיליפינים ובליגה הסינית, שם סיפק 28.6 נקודות ו-14.6 ריבאונדים בממוצע ב-19 הופעות. 

עוד נודע ל-ONE כי לצהובים אופציה לצאת מההסכם בדצמבר, או לממש החוזה עד סיום העונה תמורת 200 אלף דולרים לכל התקופה. כמו כן, בפגרה אונואקו דחה הצעה של 500 אלף דולרים מאוניקס קאזאן, ולאחרונה 275 אלף דולרים מגזינאטפ הטורקית.