הפועל ירושלים המשיכה הערב (שני) ביכולת הרעה שלה העונה כשספגה את הפסדה החמישי בששת משחקי הליגה האחרונים בדמות 104:93 מהפועל חולון והסתבכה במאבקים על העלייה לבית העליון. חולון מצידה הבטיחה סופית את מקומה בבית העליון.

מאמן הפועל ירושלים, יונתן אלון, אמר בסיום: “אני חושב שזה ברור שמשחק ההגנה שלנו לא היה מספיק טוב ואנחנו צריכים לשים על זה דגש. צריך למצוא פתרונות בכדורסל ואני בטוח שאפשר. אין דבר כזה רק מקצועי או מנטלי, הדברים האלה באים ביחד וזה דבר שגורר דבר”.

אלון: "צריכים לשים דגש על משחק ההגנה"

“זה לא נכון בכדורסל לבודד מהלך מסוים ולהגיד זה מה שגרם לנו לנצח או להפסיד. אני לא רואה את המשחק בצורה כזאת. יש דברים עקביים שקבוצה עושה או לא עושה וצריכה לעשות כדי לנצח. אנחנו נמצא את הדרך לשמור יותר טוב, זה מה שאנחנו צריכים לעשות. אי אפשר לשנות שחקנים. אין לנו בעיה של מוטיבציה, שיחקנו מול קבוצה טובה”.

“מעולם לא הייתה לנו בעיה של רצון או אופי, לכולם יש כאן רצון ואופי אך כולם נמצאים כרגע מתחת לרמה שלהם בצד ההגנתי. אנחנו צריכים להרים את הרמה שלנו ביחד כקבוצה, מגיע לכל האוהדים שלנו לראות אותנו נלחמים יותר, מרביצים יותר, שומרים טוב יותר וזה משהו שיקרה. אין מה לדבר אם לא לעלות לבית העליון, אנחנו מתעסקים במשחק הבא ואיך להשתפר”.