ועדת מנהלת הליגה התכנסה היום (חמישי) והחליטה כי עד יום שני (17.5) משחקים יתקיימו במסגרת ליגת העל אך ורק אם הקבוצה המארחת רשאית לקיים משחק לפי הנחיות פיקוד העורף והקבוצה האורחת מסכימה לקיים את המשחק. אם הקבוצה המארחת לא יכולה לקיים את המשחק או שהקבוצה האורחת לא מסכימה לשחק, המשחק יידחה למועד אחר. 

עוד החליטו כי ביום ראשון בבוקר ועדת המנהלת תתכנס שוב לדון בהמשך קיום המשחקים בהתאם למצב. על הפרק ישנה אפשרות שהקבוצות שירצו, יעברו צפונה או לירושלים והמשחקים יתקיימו באולמות בצפון או בירושלים. 

בינתיים, משחק ליגת העל בכדורסל בין מכבי חיפה לעירוני נהריה יתקיים בהיכל רוממה לעיני קהל ביציעים, לאחר שהוחלט לדחות אותו למחר (חמישי, 19:35) אחרי שתוכנן תחילה לצאת לדרכו באותו יום ב-17:55. למפגש בין שתי נועלות הטבלה, במסגרת המחזור ה-29, משמעות גדולה עבור החבורה הירוקה שחייבת לנצח כדי לשמור על סיכוי קטן לשרוד בליגה הבכירה, בעוד שבשביל יריבתה מדובר במשחק לפרוטוקול בלבד, אחרי שכבר ירדה רשמית לליגה הלאומית.

במקביל, הודיעו במנהלת כי המשחק בין הפועל תל אביב לעירוני נס ציונה והמשחק בין בני הרצליה להפועל באר שבע שתוכננו ליום חמישי נדחו, המועד החדש יפורסם בהמשך.

חניית אצטדיון טרנר לאחר נפילת הטיל