אחרי אירועי המשחק אתמול (שישי) בין הפועל חולון לנס ציונה, בסיומו מאמן הסגולים סטפאנוס דדאס השתולל ותקף מילולית את צלם המשחק, הגיעה ההתנצלות מצידו של היווני, שהגיב לתקרית בהודעה רשמית מטעם הקבוצה וביקש סליחה.

"בסיום משחק ההפסד של קבוצתי אמש מול עירוני נס ציונה התנהגתי באופן לא ראוי, לא מכבד ולא מוסיף כבוד לא לי ולא לענף שאנחנו כל כך אוהבים, חיים ומתנהלים סביבו", אמר דדאס, “ברצוני להביע את התנצלותי הכנה בפני כל מי שנפגע מהתנהגות זו, אין ולא הייתה לי כוונה לפגוע באף אחד”.

חריג: מאמן חולון מתפרץ על הצלם לאחר הפסד

עוד הוסיף: “בסערת הרגשות בה הייתי לאחר המשחק, טוב הייתי עושה אם הייתי מתרחק מזירת המשחק והולך להירגע. אך את הנעשה אין להשיב וכל שנותר לי כאמור זה להתנצל. מאחל לכולנו שנדע ימים טובים יותר ורק בריאות לכולם". בחולון הוסיפו: “אנו כמועדון שמכבד את עצמו ואת אוהדי ענף הכדורסל כולו, מבקשים להצטרף להתנצלות תוך הבטחה כי נפעל ונעשה הכל על מנת שאירועים כגון אלה לא ישובו עוד”. 

מאיגוד הכדורסל נמסר: “איגוד הכדורסל מגבה את שופטי הכדורסל בליגת העל ושאר הליגות ומגנה כל התנהגות שבאה לפגוע בשופטים, על ידי חלק קטן מהקבוצות והעוסקים בדבר. האיגוד לא יאפשר לאף אחד לפגוע בשום דרך בשופטים ומי שיחצה את הגבול צפוי לעמוד לדין ולהיענש בחומרה. אנו לא ניתן לאף אחד להפוך את מגרשי הכדורסל לזירת קרב עם קללות, גידופים ותנועות פוגעניות. כמו שחקנים ומאמנים, גם שופטים הם בני אדם והם טועים ויטעו, אבל כל הטעויות נעשות בתום לב. כל משחק בליגות המקצועניות עובר הליך של בקרה מוקפדת, תיקון טעויות והסקת מסקנות, גם אם הם נעשים שלא בפומבי וללא פרסום בתקשורת. אנו קוראים לכל העוסקים בענף לאפשר סיום ספורטיבי וראוי לעונה לא פשוטה שאנו עוברים”.