הפועל גלבוע גליל תארח הערב (רביעי) ב-21:00 את מכבי תל אביב למשחק השני בסדרת הגמר של ליגת העל, לאחר הניצחון של הצהובים. במכבי תל אביב שומרים על דריכות שיא ולא מקלים ראש כלל ביריבתם שעומדת ביניהם ובין האליפות ה-55 במספר של המועדון. הצהובים כחולים בטוחים שהעייפות לא תהווה פקטור מבחינתם של חניכיו של אבישי גורדון ומצפים למשחק עם אנרגיות גבוהות, בהתאם למעמד.

המשחק הראשון בין הקבוצות התחיל עם התנפלות של חניכיו של ספרופולוס על יריבתם בדרך להכתבת הקצב, למעשה עד סיומו של המשחק. האדומים לבנים מגן נר בקבוצה התחילו לעבוד על תכנית המשחק שעות בודדות לאחר סיומו של המשחק הראשון וההפסד 83:74.

אנג'לו קלויארו (איציק בלניצקי)אנג'לו קלויארו (איציק בלניצקי)

הסיפור של אלופת המדינה, שמכוונת להשלמת דאבל ראשון ולמעשה לזכייה בדאבל ובגביע ווינר באותה עונה לראשונה מאז 2014, עובר דרך אנג’לו קלויארו וג’ון דיברתולומאו שהגיעו לפלייאוף ובגדול, זאת כאשר האחרון נראה כמו ג’ון דיברתולומאו של העונה שעברה, מעבר ללחץ שהוא מפעיל על הכדור.

הצהובים כחולים כאמור שמו לנגד עיניהם את המשחק הערב ובמועדון סיפרו כי הם ממוקדים במשחק ומקווים שהוא יהיה האחרון לעונה, שהייתה ארוכה במיוחד עבור שחקני הקבוצה שהשתתפה ביורוליג.

מצטייני העונה בליגת ווינר סל