נקבעו המועדים לששת המחזורים הראשונים של ליגת ווינר סל. הליגה תיפתח במחזור 3, בניסיון לשמור על תאריכי המחזורים המקוריים למרות דחיית פתיחת העונה. מספר לא קטן של משחקים יידחו בגלל גביע ווינר סל וכן בגלל שחלקם ייערכו באמצע שבוע ויתנגשו עם לוח הזמנים של הקבוצות שמשחקות באירופה.

מנהלת הליגה עדכנה את הקבוצות שהעונה לוח המשחקים העונה יסבול משינויים רבים והזזות משחקים לא מעטות בשל הסיטואציה המיוחדת ושעל הקבוצות להיערך לכך. המנהלת תקפיד ותנסה ככל האפשר לשמור על מרווח של לפחות 72 שעות בין משחקים של אותה קבוצה.

המשחק יחלו מהמחזור השלישי במטרה לשמור על תאריכים דומים למה שתוכנן. ב-1 בנובמבר הפועל אילת תארח את בני הרצליה (19:00) ולמחרת בני הרצליה תפגוש את הפועל חיפה (20:10) וגם עירוני נהריה את הפועל גלבוע/גליל (20:05). שאר משחקי אותו המחזור יתקיימו רק ביום האחרון של חודש דצמבר.

במחזור הרביעי מכבי ת”א תארח את אילת ב-7.11 (20:00), מכבי ראשל”צ תארח את הפועל חולון מוקדם יותר באותו היום (18:00), מכבי חיפה תפגוש את הפועל ב”ש ב-8.11 בשעה 18:50, ובאותו היום הפועל ת”א תתארח אצל גלבוע והפועל ירושלים מול נהריה. במחזור החמישי מכבי ת”א מול בני הרצליה ב-15.11 ולמחרת הפועל ת”א מול הפועל ירושלים.

במחזור השישי תפגוש מכבי ת”א את הפועל חיפה ב-23.11 ויום קודם הפועל ירושלים מול הפועל חולון. עוד באותו המחזור – הפועל ת”א תארח את מכבי חיפה והפועל ב”ש את עירוני נהריה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בלוק חדש: צפו ברונאלדו מתאמן בבידוד