"לא הגיע לנו לנצח"’ אמרו אצל הפועל חולון לאחר ההפסד אמש (חמישי) 86:75 לעירוני נס ציונה של בראד גרינברג במשחק הפלייאוף השני בין הקבוצות בסדרת רבע הגמר. בחולוניה החלו כבר לעבוד לקראת המשחק השלישי שייערך בשבת הקרובה (20:40), רק שכעת לקבוצה, כך מסתבר, ישנה דאגה לא פשוטה בנוגע לכריס ג'ונסון שכזכור נפגע בראשו במשחק הקודם אך עבר בדיקה שאישרה לו לקחת חלק במשחק השני, ובמשחק אתמול התחיל להציג תסמינים של זעזוע מוח כאשר נאלץ לרדת מהפרקט כדי להקיא כפי שעדכנו בקבוצה, ולפי שעה עדין לא ברור מה מצבו לקראת המשחק השלישי בסדרה. 

"התחלנו לא טוב", אמרו בקבוצה בהתייחסות למשחק והוסיפו על הדמיון בין שני המשחקים כאשר במשחק בדומה למשחק הראשון גם במשחק השני הסיפור היה למעשה הרבע הראשון, רק שבשונה מהשחק הראשון בו הקבוצה הצליחה לחזור ולסיים את המחצית הראשונה ביתרון, אמש הפער רק הלך וגדל והפער היה כזה שהסגולים צהובים כבר לא הצליחו לסגור כפי שהודו והוסיפו כי מנטאלית הקבוצה לא הצליחה לשבור את המחסום למרות שכבר הפער ירד לחד ספרתי במהלך המחצית השנייה.

75:86 לנס ציונה שעדיין בחיים מול חולון

בחולוניה אמרו בריש גלי כי לא שיחקו טוב יחד עם זאת היו טענות לשיפוט לאור כמות העבירות שנשרקה (29:20), כאשר הדגש היה על הקו הקדמי כאשר לחובתם של ג'ו אלכסנדר מקסים דה זאו ונייט ססטינה נשרקו 10 עבירות אל מול עבירה שנשרקה לקו הקדמי של עירוני נס ציונה, וזאת כאשר אנשי הקבוצה ציינו גם את כמות הפעמים ששתי הקבוצות הגיעו אל הקו בארבעת מפגשיהן העונה 140 של הכתומים של גרינברג אל מול 73 של חניכיו של דדאס.  

שני המשחקים בין הקבוצות עד כה הצדיקו מעבר לכל ספק את ההחלטה לעבור לסדרות, בחולוניה כמובן שמחו על המעבר לסדרות אך בכל הנוגע למשחק אמש סיפרו כי: "היינו נאיביים", בהתייחסות לכך שלא ניצלו עד תום את השחקנים בכתום שנקלעו לבעיית עבירות כדוגמת ווין סלדן ששיחק עם ארבע עבירות, ובקבוצה כאמור לא ניצלו זאת מספיק, בנוסף בחולוניה בטוחים כי הבעיה אמש לא הייתה בהגנה שכן ההגנה השתפרה במחצית השנייה: "התקפית לא היינו שם" סיכמו בקבוצה.

סטפאנוס דדאס (איציק בלניצקי)סטפאנוס דדאס (איציק בלניצקי)

העונה של חולוניה עד לסדרת הפלייאוף נראתה קסומה במיוחד, אך לאחר השינויים שאולצה הקבוצה לבצע בסגל מיכאל סוקולובסקי במקומו של טיירוס מגי וג'ו אלכסנדר על המשבצת של אייזיאה מיילס, השניים שהגיעו מביאים דברים שונים לחלוטין במקום אלו שעזבו, בחולוניה מודים: "אנחנו לא אותה הקבוצה" ובינתיים לאחר שסי ג'יי האריס שיחק 38 דקות במשחק הראשון בסדרה אמש הוא שיחק קרוב ל-32 דקות כשהוא מנהל המשחק הבכיר של הקבוצה. בחולוניה מצפים שבשבת הקרובה היכל הטוטו יהיה מלא למשחק שממנו אין דרך חזרה.