שמחה בהפועל חולון לאחר הניצחון אמש (שני) 94:103 על הפועל ירושלים במסגרת משחק השלמה מהמחזור ה-19. במהלך השעות שקדמו למשחק בחולוניה קיבלו את הבשורה בדבר החלטת בית הדין של האיגוד שהרחיק את סטפאנוס דדאס לאחר מאורעות יום שישי האחרון, מה שכמובן הביא לכך שבפעם השנייה העונה, עמית שרף עוזרו של דדאס עמד על הקווים מתחילת המשחק ועד לסופו, וזאת כששני המשחקים הסתיימו בניצחון. 

המשחק הפך ללא פחות מחגיגה עבור שחקני הקבוצה שנשארו לחגוג על הפרקט לאחר המשחק כשבדומה למשחק נגד הפועל אילת בו הוכרזה הארכת חוזהו של סי ג'יי האריס לאחר המשחק, גם הפעם נתבקשו אוהדי הקבוצה, להמתין כי יש מישהו שרוצה לומר מספר מילים. ההפתעה הייתה כמובן מאמנה של הקבוצה שהודה ל-"שרפי" על העבודה שעשה רגע לפני שהתחיל לשיר יחדיו עם אוהדי הקבוצה. 

ציון מאה: חולון ניצחה 94:103 את ירושלים

חניכיו של שרף ספגו אמש 94 נקודות, מה שגם עלה במסיבת העיתונאים לאחר המשחק, אך דווקא בחדר ההלבשה דדאס הסביר כי סך הכול היה מדובר במשחק שבו ההתקפה ממש זרמה, ו-"במשחק שאתה בשטף ההתקפי אתה שומר פחות טוב כי הנקודות באות בקלות". השמחה בחולוניה נבעה לא רק מהניצחון על ירושלים אלא גם מהעובדה שהקבוצה הבטיחה את מקומה בבית העליון, מה גם שלאחר ההפסד במחזור הקודם בקבוצה לא רצו להיכנס לסיטואציה לא טובה. 

הסגולים צהובים התלהבו מיכולתו של טיירוס מגי אמש שהיה נהדר לדברי אנשי הקבוצה, כשבנוסף למגי מי שעוד קיבלו מחמאות היו סי ג'יי האריס שסיים את המשחק עם 19 נקודות ואייזיאה מיילס שקלע 18 נקודות עם 4/5 מעבר לקשת ומדד 19. בחולוניה מביטים כעת כבר למשחקם הבא, בחמישי הקרוב מול מכבי ראשון לציון וכשביום ראשון ישחקו נגד הרצליה.   

שחקני הפועל חולון חוגגים (איציק בלניצקי)שחקני הפועל חולון חוגגים (איציק בלניצקי)

לאחר המשחק אמר טיירוס מגי שהצטיין עם 26 נקודות: "הייתי פשוט עצמי, דבקתי בתוכנית המשחק של המאמן. לפעמים כשעולים מהספסל רואים דברים שאף אחד אחר לא יכול לראות, כשעליתי מהספסל ידעתי מה אני יכול לעשות כדי לעזור לקבוצה לנצח". 

האם שני מהלכי השלוש נקודות היו מה שהכריע את המשחק: "ירושלים קבוצה חזקה, לפעמים זה קורה, אבל זו קבוצה חכמה ומנוסה ולא ידעתי מה הולך לקרות, למרות שעשיתי את שני המהלכים הללו, ואמרתי לכולם שאנחנו צריכים להישאר מרוכזים לחמש הדקות האחרונות ולהמשיך ולשחק את הכדורסל של חולון". 

העלייה מהספסל: "כשהגעתי לאירופה, בשנה הראשונה שלי שיחקתי בחמישייה הפותחת בליגה השנייה ובעונה השנייה שלי בליגה הראשונה עליתי מהספסל, כשחקן השישי ואני אדם שמסוגל להתאים את עצמו לכל מצב. לפעמים זה מהווה יתרון בשבילי, אני יכול לקרוא את ההגנה ואת כל מה שהם יעשו לפני שאני עולה על הפרקט וזה נותן לי יתרון. אין לי עם זה שום בעיה". 

כריס קרמר וטיירוס מגי על הפרקט (איציק בלניצקי)כריס קרמר וטיירוס מגי על הפרקט (איציק בלניצקי)

חשיבות הניצחון לקראת הפיינל 8: "זה ניצחון חשוב מאוד, לא רק עבורנו אלא גם עבור האוהדים ידענו כמה זה חשוב לנצח את ירושלים ואני חושב שאנחנו פשוט צריכים להמשיך הלאה, המשחק נגד נס ציונה היה משחק קשה עבורנו אז אמרתי לקבוצה שאנחנו צריכים להמשיך קדימה אנחנו יודעים מה קרה במשחק ואנחנו לא יכולים להיתקע על מה שהיה ואנחנו פשוט צריכים להמשיך ולשחק כי יש לנו עוד משחקים בהמשך הדרך ואני חושב ששיחקנו כבר 50 משחקים העונה". 

הקבוצה כבר האריכה את כריס ג'ונסון, סי ג'יי האריס ואת המאמן מה לגביו: "לאורך כל הקריירה שלי מעולם לא חתמתי בשלב מוקדם עם קבוצה, תמיד חזרתי הביתה נרגעתי והחלטתי מה אני רוצה לעשות, אני לא בחור שעושה דברים בחיפזון כך שאני אקח את הזמן שלי ואחליט מה אני רוצה לעשות".