המצב הביטחוני השורר במדינה ממשיך להוביל לביטול משחקי ספורט, כשהבוקר (חמישי) גם מפגש התחתית בליגת ווינר סל בין מכבי חיפה לעירוני נהריה, שהיה אמור להיערך בהיכל רוממה ב-19:35, נדחה למועד לא ידוע על ידי מנהלת הליגות.

זמן קצר לאחר ההודעה, כוכב הפועל חולון, הגארד טיירוס מגי האמריקאי, צייץ בחשבון הטוויטר שלו: “בטלו את העונה”, כשמתחת לדרישתו הוא תייג את העמוד הרשמי של מנהלת הליגה.

בצל הודעתו של מגי, חולון ביטלה את אימון הקבוצה היום. המועדון הנחה את השחקנים שהיו בדרכם לאימון לחזור לביתם ונמצאת איתם בקשר רצוף לקראת המשך ההתפתחויות, כאשר משחק הליגה הקרוב של הקבוצה נדחה. 

טיירוס מגי (חגי מיכאלי)טיירוס מגי (חגי מיכאלי)

במקביל, מאיגוד הכדורסל, שאחראי למשחקי הליגות הנמוכות, הנשים והנוער, יצאה ההודעה הבאה: “כל המשחקים שנועדו להיערך מהערב ועד שבת, מנתניה, כפר יונה, רעננה, כפר סבא והרצליה בצפון, רמלה, לוד ואזור מודיעין במזרח ועד באר שבע בדרום כולל עוטף עזה וחופי הים התיכון במערב, כולל גוש דן ואיזור פתח תקווה, נדחים עקב המצב הביטחוני”.

עוד הוסיפו: “הקבוצות יקבלו מועדים חדשים למשחקים. נדחים גם כל המשחקים של הקבוצות מאזורים אלו שאמורים לשחק ולנסוע מחוץ לאזורם. יתר המשחקים בשאר חלקי הארץ מתקיימים כרגיל”.

סולומון ופלצ'יק תומכים בישראל