הפועל ירושלים ממשיכה לעבוד במרץ לקראת טורניר הפיינל 8 של ליגת האלופות של פיב”א שיצא לדרך בסוף החודש, כאשר בעקבות פציעתו של ג’ייקובן בראון, שנפגע בכתפו וייעדר לתקופה ממושכת, בבירה מעוניינים להנחית מחליף והחלו לגשש בסביבתו של ג’רמי פארגו.

כזכור, פארגו בן ה-34, אקס מכבי תל אביב והפועל גלבוע/גליל, אשר זכה עם עודד קטש באליפות בגליל ב-2010, התאחד כבר עם מאמנו לשעבר בירושלים לאחר פגרת הקורונה, כאשר גם אז, הגיע כמחליף לג’ייקובן בראון, שחזר לארצות הברית מסיבות אישיות ולא סיים עם הקבוצה מהבירה את העונה. 

ג'רמי פארגו (איציק בלניצקי)ג'רמי פארגו (איציק בלניצקי)

בעונה שעברה בשורות ירושלים פארגו רשם בסך הכל שבעה משחקים עם ממוצעים של 9.8 נקודות, 5.5 אסיסטים, 3.5 ריבאונדים ו-0.8 חטיפות ב-24.5 דקות בממוצע בארבעה משחקים בעונה הסדירה ו-20.3 נקודות, 3.7 אסיסטים ו-2 ריבאונדים בשלושה משחקים במסגרת הפלייאוף, כולל 32 נקודות, 3 אסיסטים ו-3 ריבאונדים שלא הספיקו ב-100:97 הכואב למכבי ראשון לציון בחצי גמר הפיינל פור.

ג'ייקובן בראון (רדאד ג'בארה)ג'ייקובן בראון (רדאד ג'בארה)

בנוסף, גם מועמדותו של אקס נוסף ששיחק בקבוצה בעונה שעברה, שלבין מאק, נבחנה על ידי ירושלים מתוך רצון לצרף שחקן שכבר מכיר את הקבוצה וחלק ניכר מהשחקנים על מנת לחסוך את שלב ההתאקלמות לקראת רבע גמר ליגת האלופות מול סן פאבלו בורגוס הספרדית ב-30 בספטמבר.

שלווין מאק (חגי מיכאלי)שלווין מאק (חגי מיכאלי)