בהפועל חולון מדברים על משחק הלחימה שהציגה הקבוצה אמש (שלישי) בהפסד ללייטקבליס הליטאית. קבוצתו של שרון דרוקר אכן שלטה במשחק אך בכל מה שקשור לשמירה על היתרון והיכולת לגמור את המשחק בשלב מוקדם יותר לקתה בחסר. ההפסד בליטא סיבך את חולון שירדה למאזן של  שלושה ניצחונות אל מול ארבעה הפסדים שבתום שבעה מחזורים בליגת האלופות שם את הקבוצה במקום השישי שמוביל ליורופקאפ.

המשחק נגד הליטאים בהחלט חשף את החולשה של הקבוצה בריבאונד (ממוקמת במקום ה-23 בליגת האלופות), דבר שללא ספק בא לידי ביטוי בהפסד. חניכיו של שרון דרוקר אמנם הפסידו במלחמה על הריבאונד 38:35, אך 13 הריבאונדים שהליטאים הורידו בהתקפה היו לא פחות מנוקאאוט מוחץ שכן הם אפשרו ללייטקבליס שש זריקות יותר, כמו גם יותר מדי נקודות מהזדמנות שנייה.

שרון דרוקר (חגי מיכאלי)שרון דרוקר (חגי מיכאלי)

לאחר הניצחון על עירוני נהריה, בקבוצה לא היו מרוצים משפת הגוף שהשחקנים הפגינו וזאת למרות התצוגה ההתקפית בה חניכיו של דרוקר הראו משחק קבוצתי בדרך לניצחון. זו לא הייתה הפעם הראשונה שהועברה ביקרות על שחקני הקבוצה שבכל מה שקשור לאנרגיות, חדווה וחיבור דבר אותו מנסים לפתור עוד מתחילת העונה. אך אם בניצחנות דיברו על מה שלא עבד, דווקא לאחר ההפסד אמש בחרו להסתכל על הצדדים החיוביים, ההגנה שעצרה את הליטאים על 78 נקודות באחוזים נמוכים מאוד, והלוחמה אותה הציגו השחקנים לאור החיסורים בסגל.

מרקוס פוסטר, שהיה מנקודות האור של דרוקר בהתקפה היה נראה פשוט כבוי ונטול אנרגיות כאשר ירד לפסק הזמן אותו ביקש מאמנו בפיגור 74:70. פוסטר אינו היה היחיד שנראה כמי שהשלים עם המצב כאשר על שעון המשחק נותרו שניות בודדות. למרות שהאכזבה על הספסל של חולוניה ניכרה היטב, כל השחקנים ללא יוצא מן הכלל היו ממוקדים בפסקי הזמן וניסו להוציא לפועל על הצד הטוב ביותר, אך הביצוע הלקוי שהתחיל עוד ברבע השלישי נמשך גם אל הרבע הרביעי כאשר קליין ביצע עבירה בלתי ספורטיבית, עבירה שהתקבלה קשה על ידי ספסל הקבוצה. 

מרקוס פוסטר מטביע (שחר גרוס)מרקוס פוסטר מטביע (שחר גרוס)

לאחר המשחק סיפר מרקוס פוסטר: "אני חושב שזה היה משחק טוב עבורנו בסך הכול, אני חושב שלא הוצאנו לפועל לקראת הסוף מה שעלה לנו ביוקר כי זה גרם לנו להפסיד את המשחק, אני חושב שהגנתית שהיינו הרבה יותר טובים מאיך שנראינו בהגנה לכל אורך העונה בליגת האלופות, ואני חושב שאנחנו צריכים לבנות על זה, זה קשה לנצח בחוץ ואנחנו נשחק נגדם שוב, אז המשחק הבא יהיה חשוב". 

ההפסד  לליטאים בקרב על הלוחות, בהחלט הכאיב לחולון שכעת מצפה בקוצר רוח להגעתו של אנחל דלגאדו שאמור להצטרף לקבוצה כבר ביום חמישי הקרוב. כזכור דלגאדו נודע כריבאונדר משובח, כזה אשר שבר את שיא הריבאונדים בליגת הפיתוח של ה-NBA, וזכה בתואר על שם קרים עבדול ג'באר.

אנחל דלגאדו (רויטרס)אנחל דלגאדו (רויטרס)