הפועל חולון תעלה הערב (רביעי) ב-21:00 על הפרקט בהיכל הטוטו למשחק על עונה שלמה בליגת האלופות של פיב"א וכאשר היא לא תלויה רק בעצמה. ניצחון של חולוניה על לייטקבליס בשילוב הפסד של מנרסה לסאסארי וסיפור הסינדרלה של סטפנוס דדאס וחניכיו במפעל יימשך, הפסד והם יישארו אך ורק עם המחמאות. 

למשחק מול הליטאים, חולון מגיעה עם לא מעט סימני שאלה וזאת לאור אירועי המשחק באשדוד. בקבוצה הודו כי הבעיות שהיו עדין קיימות אך עובדים על פתרונות, ההפסד בליגת העל ואף חמור מכך היכולת אותה הציגו חניכיו של דדאס העלו לא מעט דאגות אצל אנשי הקבוצה היות והעיתוי לא יכול היה להיות גרוע יותר, יחד עם זאת התקריות עליהן דיבר מאמן הקבוצה לאחר המשחק כשם שהן יכולות להעמיק את הבעיה הקיימת בכוחן גם להרים את השחקנים.  

התחושות בחולוניה לקראת המשחק הן של אופטימיות, אך כזו שמלווה גם בדאגה ממשית היות ויודעים מה עומד על הכף עבורם. בנוסף, בקבוצה הודיעו כי החלה מכירה מיוחדת של כרטיסים במחיר מוזל של 20 ש”ח למשחק מול הליטאים במסגרת המחזור האחרון של שלב הבתים של ליגת האלופות במה שיכול להיות משחק ההעפלה של הקבוצה לשלב שמינית הגמר.

לקראת המשחק אמר דדאס: "לפנינו אתגר אחד נוסף, זה משחק שחובה לנצח מסיבות רבות. זו הזדמנות ענקית לסיים את העונה הרגילה בליגת האלופות בצורה טובה ולקוות שהתוצאה במנרסה תהיה לטובתנו. אחרי ארבעה משחקי חוץ רצופים אנחנו חוזרים להיכל הביתי שלנו, אנחנו רוצים להילחם עד הכדור האחרון מול הקהל שלנו ולעשות את הכל כדי להשיג את הניצחון".