בימים אלו הפועל חולון מפנה את מרב מאמציה ומשאביה במטרה להביא ארצה את הפיינל 8 בליגת האלופות של פיב״א. במפעל האירופי ערכו בשנים האחרונות את שלב זה בהיכלים גדולים ולפי שעה המדינות בהן מותרת כניסת אוהדים למגרשים הן רוסיה וישראל, אך הדבר אינו מונע מקרשיאקה הטורקית לנסות ולבצע מחטף של הרגע האחרון עם בקשת אירוח משלה.

אמש (רביעי) הודחה טורק טלקום אנקרה מהמפעל. הקבוצה הייתה אחת המועמדות לאירוח וגם בעלת ההיכל הביתי הגדול ביותר מבין הקבוצות שהגישו בקשה עם 10,400 מקומות ישיבה. זאת, כמובן, בהנחה שחולוניה לא תבחר לארח בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב. 

היכלה של פינאר קרשיאקה, היכל מוסטאפה קמל, מכיל 6,500 מקומות ישיבה, 900 יותר מהיכל הטוטו בחולון ו-1,000 יותר מהיכל התרבות והבידור נגורני בו משחקת ניז׳ני נובגורוד שמועמדת לארח את הטורניר גם כן.

אוהדי הפועל חולון (חגי מיכאלי)אוהדי הפועל חולון (חגי מיכאלי)

בתוך כך, שר התרבות והספורט, חילי טרופר, תמך במהלך ואמר: “לאחר שת״פ פורה יחד עם ראש עיריית חולון, מוטי ששון, הפועל חולון ואיגוד הכדורסל בישראל, אני מקווה שפיב״א תאשר את האירוח של הפיינל 8 של ליגת האלופות בכדורסל. היכל הטוטו בחולון הוא אולם נהדר לחווית כדורסל מוצלחת עם קהל תומך. אני שמח על שיתוף הפעולה עם כלל הגורמים ומקווה שנוכל להביא את האירוע לישראל. במידה שנוכל, נעשה הכל כדי לתמוך כספית באירוח שלבי הסיום של המפעל בישראל״.

מכבי ת"א מתכוננת למשחק מול זניט