לא מעט חששות היו למכבי תל אביב לפני המשחק מול ארמני מילאנו אמש (חמישי), שכן הקבוצה של אטורה מסינה הגיעה להיכל מנורה בהרכב חסר ולאחר תבוסה אמנם, אך מאומנת מאוד מאידך. הסיום היה כולו צהוב עם 63:69 ששמר את המאזן הביתי המושלם של אלופת ישראל ביורוליג, עם מאזן 0:10 במשחקי הבית.

מישקו רזנטוביץ’, סוכנו של סקוטי ווילבקין, שוב הגיע לראותו כמו גם את לקוחותיו הנוספים, ובמועדון עמלים על הארכת חוזהו של הגארד כשבסביבת הקבוצה ישנה אופטימיות וזאת למרות שהעניין הרב סביב אחד הגארדים הלוהטים ביבשת רק הולך ועולה, אוהדי הקבוצה שרו לסקוטי בסוף המשחק “תישאר” והוא מבחינתו התבטא לא אחת על כך שהוא מאוד אוהב את תל אביב.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ספרופולוס: "עשינו הגנה נהדרת"

את המשחק פתחו חניכיו של יאניס ספרופולוס באנרגיות מעט שונות מאלו שהיו ביום שלישי נגד ברצלונה והאיטלקים ניצלו זאת כבר מהפתיחה, כאשר הם שלטו והובילו לכל אורכה של המחצית הראשונה. המחצית השנייה כמובן הייתה שונה אבל המשחק לכל אורכו היה לא פחות ממשחק שח שהתנהל מצד אל צד.

מייקל רול, חזר לראשונה להיכל וקיבל זר פרחים מג’ייק כהן וממנהל הקבוצה עמי ביטון, גרם מבחינתו ללא מעט דאגות בקרב אנשי האלופה הישראלית כאשר הצליח להשאיר את מילאנו במשחק. אנשי מכבי ת”א נשמו לרווחה בתום המשחק והדאגות התחלפו בחיוכים שכן הניצחון במשחק, אותו הגדיר מאמן הקבוצה בתור אחד הגדולים של מכבי העונה, הפך לזה שקירב אותם מאוד להשגת המטרה הראשונית - העפלה לפלייאוף כפי שהסבירו בסביבת הקבוצה.

שחקני מכבי תל אביב חוגגים (איציק בלניצקי)שחקני מכבי תל אביב חוגגים (איציק בלניצקי)

לאחר המשחק אמר ג’ייק כהן: “לא בדיוק תצוגה התקפית מבריקה של שתי הקבוצות אבל אנחנו צריכים להיות מסוגלים לנצח משחקים כאלו, זה חשוב להיות מסוגלים לנצח כשההתקפה לא מתחברת, הרגשתי שביום שלישי ניצחנו את המשחק בעזרת ההתקפה שלנו ואת המשחק הזה בעזרת ההגנה כך שזה מאוד מעודד”.

על אותלו האנטר: “הוא מפלצת, כל פה שהיינו צריכים ריבאונד חשוב הוא השיג אותו, הוא עשה פשוט הכל על המגרש והיה עצום”. ההבדל בין המחציות: “אני חושב שהיו לנו אנרגיות טובות במחצית הראשונה פשוט הדברים לא התחברו, לא שיחקנו בשטף טוב אבל אני לא חושב שזה נבע מאנרגיות, עבדנו קשה, הדברים לא הלכו וזה דבר שיכול לקרות. יהיו משחקים בהם הדברים לא ילכו חלק בצד ההתקפי, יש לנו הרבה מה ללמוד מהמשחק”.

ג'ייק כהן (איציק בלניצקי)ג'ייק כהן (איציק בלניצקי)

קווינסי אייסי הוסיף: ״שיחקנו נהדר בהגנה, זה מה שאנחנו צריכים לעשות כדי שנגיע למקום אליו אנחנו רוצים להגיע, נראינו טוב בהגנה אך גם עשינו מספר טעויות. בסך הכל ניצחנו דרך ההגנה”. על האנטר הוסיף אייסי: “הוא נלחם עם כל מה שיש לו בכל ערב, הוא מנוסה מאוד, הוא הבחור שלי ואני אלחם לצידו בכל מלחמה”.