המחזור ה-33 ביורוליג התקיים הערב (חמישי) כשבמוקד, עודד קטש ופנאתינייקוס גברו 83:86 על מילאנו בתום הארכה באואקה. במשחקים נוספים שנערכו, אנדולו אפס הכניעה גם היא בסיום הארכה 101:111 את באסקוניה ובאיירן מינכן הבטיחה את מקומה בפלייאוף כשניצחה 70:71 את ז’לגיריס קובנה.

פנאתינייקוס – מילאנו 83:86

כמה אופי. החבורה של עודד קטש הצליחה לקטוע רצף שלילי של שלושה הפסדים רצופים ביורוליג. היוונים הצליחו להתעורר רק ברבע האחרון ועצרו במשך 4 וחצי דקות את התקפת האורחת, ואף קינחו עם ליי אפ של שלבין מאק שקבע הארכה דרמטית באואקה. את המומנטום החיובי המארחת ידעה לנצל בהארכה כשמנגד האורחת פשוט איבדה את הראש. מריו הזוניה להט עם 17 נקודות. ולדימיר מיקוב בלט בצד השני עם 15 נק’ שלא השיגו ניצחון.

באסקוניה – אנדולו אפס 111:101

הטורקים הצליחו לקטוע רצף של ארבעה ניצחונות רצופים של הספרדים, ואף לרשום 11 ניצחונות ב-12 משחקי היורוליג האחרונים כשהם מתבססים במקום השלישי בטבלה. המשחק היה צמוד לאורך כל חלקיו, לוקה ונדוסה קבע הארכה כשצלף שלשה עם הבאזר. אך שם קבוצתו נפלה מהרגליים ואפשרה ליריבה הטורקית לצאת עם ניצחון יקר. שיין לארקין להט עם 30 נקודות. מהצד השני, 23 נק’ אצ'ילה פולונרה של לא הספיקו וקבוצתו עשויה לסיים מחוץ לשמינייה הראשונה.

באיירן מינכן – ז’לגיריס קובנה 70:71

בתום דרמה אדירה, הבווארים הצליחו לצאת עם ניצחון יקר ולהבטיח מקום בשמינייה הראשונה כשהם מתבססים במקום השישי בדרך לפלייאוף בפעם הראשונה בהיסטוריה של קבוצה גרמנית. כמו שאר משחקי המחזור, גם ההתמודדות הזאת הייתה מאוד צמודה עד לרגעים האחרונים, שם ולדימיר לוצ’יץ’ שעם קרח בוורידים התעלה מעל כולם עם 13 נקודות, דייק פעמיים מקו העונשין 2 שניות לסיום ונתן יתרון לקבוצתו, לאחר מכן, עצר עם חסימה נהדרת את היריבה במהלך האחרון.