הריצה הנהדרת של וושינגטון וויזארדס נמשכה גם הלילה (בין שישי לשבת) כשהקבוצה מהבירה שרדה עוד מותחן וגברה על ניו אורלינס 115:117 אחרי הארכה, כדי לרשום ניצחון חמישי בשישה משחקים ולהיכנס חזק מאוד למאבקים על המקום ה-10 במזרח והכרטיס לפליי אין. דני אבדיה, שפתח בחמישייה ובילה 20 דקות על הפרקט, סיים ללא נקודות אבל עם 4 כדורים חוזרים ו-2 אסיסטים, כשעיקר תרומתו הגיעה בחלק ההגנתי, בין היתר עם חסימה על ברנדון אינגרם וחטיפה מידיו של זאיון וויליאמסון.

עם הניצחון החשוב, הוויזארדס העלו את מאזנם ל-22 ניצחונות אל מול 33 הפסדים, בדיוק כמו טורונטו ושיקגו, שנאבקות מולם על המקום ה-10, שמקנה אפשרות להגיע לפלייאוף המזרח. מלבד כמה רגעים בהם המארחת פתחה פער של 13 נקודות ברבע השני, שתי הקבוצות היו צמודות לאורך כל הדרך והדרמה הגיעה לשיאה בכניסה לשתי הדקות האחרונות.

ראסל ווסטברוק, המשיך בכושר הנהדר (רויטרס)ראסל ווסטברוק, המשיך בכושר הנהדר (רויטרס)

זאיון וויליאמסון כבר העלה את הפליקנס ליתרון 98:105, אבל ראסל ווסטברוק ובראדלי ביל דאגו לריצת בזק של 0:7 כדי לאזן ל-105:105 כשנותרו 1:07 על השעון. עד לסיום הרבע הרביעי ניסיונות של לונזו בול בצד אחד וביל בצד השני להכריע את המשחק לא עלו יפה, והקבוצות הלכו להארכה. 

גם ב-5 הדקות הנוספות הקרב היה צמוד עד לרגע האחרון. ברנדון אינגרם איזן ל-115:115 1:24 לסיום ודווקא אחרי החטאה של ווסטברוק, כשניו אורלינס קיבלה כדור מכריע 15 שניות לסיום, ראול נטו חטף מסירה של זאיון. הגארד העביר את הכדור לראסל, ששניה לסיום הצליח לסחוט עבירה מוויליאמסון והלך אל הקו להכריע את ההתמודדות. כוכב הוויזארדס עמד בלחץ, קלע את השתיים והביא לסוף טוב למותחן עבור סקוט ברוקס ושחקניו.

ביל ואבדיה מנסים לעצור את אינגרם (רויטרס)ביל ואבדיה מנסים לעצור את אינגרם (רויטרס)

ווסטברוק היה רחוק אסיסט בודד מטריפל דאבל שביעי ברצף כשקלע 36 נקודות והוסיף עוד 15 כדורים חוזרים. בראדלי ביל הוסיף 30 נקודות משלו, בזמן שדניאל גאפורד היה האקס פאקטור עם 18 נקודות אבל בעיקר עם הגנה נהדרת שכללה גם 4 חסימות. בצד השני 34 נקודות של אינגרם ועוד 21 של זאיון לא הועילו לפליקנס, שכמו וושינגטון, נאבקים על המקום בפליי אין, רק במערב.   

חריג: מאמן חולון מתפרץ על הצלם לאחר הפסד