וושינגטון וויזארדס חווה תקופה טובה בשבועות האחרונים והלילה (בין שישי לשבת) היא הצליחה לרשום ניצחון 5 ב-6 משחקים ולהיצמד למקום ה-10 במזרח, שמקנה את הכרטיס לפליי אין ומאפשר אופציית כניסה לפלייאוף. הוויזארדס, שגברו 115:117 על ניו אורלינס בהארכה, השתוו לשיקגו וטורונטו שנאבקות מולם על המקום האחרון במיני טורניר בתום העונה הסדירה. 

בזמן שדני אבדיה התקשה התקפית, סיים עם 0 נקודות והתמקד בעיקר בפעולות הגנתיות, שכללו חטיפה מזאיון וויליאמסון וחסימה על ברנדון אינגרם, ראסל ווסטברוק שוב סיפק את הסחורה עם 36 נקודות, 15 ריבאונדים, 9 אסיסטים ו-2 קליעות מהקו שהכריעו את המשחק. “הרבה חברה התקשו הלילה והתפקיד שלי הוא לחפות עליהם. היכולת שלנו להילחם ולסמוך אחד על השני זה הדבר הכי חשוב. אנחנו ביחד למרות הכל וכל עוד אנחנו ביחד ומחוברים אנחנו יכולים להיות קבוצה מיוחדת”, הסביר ווסטברוק.

דני אבדיה שומר על סטיבן אדאמס (רויטרס)דני אבדיה שומר על סטיבן אדאמס (רויטרס)

“כולם עזרו אחד לשני, הדברים הקטנים קובעים ואני מנסה להנחיל את זה אצל החברים שלי”, הוסיף הכוכב של הוויזארדס. “המלחמה על הפרקט, החסימות, שליחת ידיים ברגע הנכון, אלה דברים לא פחות חשובים מהמספרים הגדולים שכולם מדברים עליהם”. 

“ראסל שיחק נהדר הוא סיפק זריקות נהדרות והוא ווינר, תמיד אמרנו את זה. אנחנו בונים משהו טוב והוא יהיה חלק גדול מזה”, החמיא סקוט ברוקס לכוכב שלו. לצד ווסטברוק וביל שהוסיף 30 נקודות, מי שהיה גורם מכריע הוא דניאל גאפורד, שסיפק הצגה הגנתית מול הגבוהים של הפליקנס והוסיף 18 נקודות בצד השני. “הראש שלי תמיד בהגנה, אני לא מודאג מהצד ההתקפי אני תמיד מתרכז בהגנה כדי להגן ולשמור על הבית, שזה הטבעת שלנו. אני מרגיש נהדר, אני לא יודע אם אני על מגבלת דקות כי אני בא פשוט לשחק ולקחת את מה שנותנים לי”, הסביר שחקן הפנים.

חריג: מאמן חולון מתפרץ על הצלם לאחר הפסד