בשעה טובה אחרי שהעונה האחרונה נמחקה כלא הייתה, פלייאוף היורוליג יצא היום (רביעי) לדרך עם הופעה חד צדדית ביותר. אנדולו אפס, שחזרה להיות אותה מפלצת מהשנה שעברה, ממש לא ריחמה על ריאל מדריד ועלתה ל-0:1 בסדרת הטוב מחמישה אחרי 63:90 מהדהד בהיכל “סינאן ארדם”.

שיין לארקין היה בערב לא רע בכלל עם 14 נקודות ו-5 אסיסטים, אך מעל כולם היה רודריג בובואה עם 19 נקודות ו-5 כדורים חוזרים אצל ארגין עתמאן המעודד, שהפעם מקווה גם להניף את הגביע היוקרתי. שני שחקנים בלבד קלעו בספרות כפולות אצל המפסידה, וולטר טאבארס הענק היה עם 10 נקודות ו-9 כדורים חוזרים וטריי תומפקינס עם 13 נקודות.

המנה השנייה של היום כבר הייתה דרמטית בהרבה – היה נראה שבאיירן מינכן בדרך לגנוב את הביתיות, אך 1.2 שניות לסיום סל ניצחון שלזאק לידיי נתן למילאנו 78:79 משוגע ואת היתרון היקר בסדרה אחרי שהבווארים כבר הובילו ב-19 הפרש (!), אך החבורה מלאת האופי של אטורה מסינה השלימה קאמבק אדיר.

ליידי הצטיין עם 17 נקודות ו-7 ריבאונדים, סרחיו רודריגס תרם 13 נקודות עבור המארחים, כשבצד השני 23 נקודות של דניס סילי לא הספיקו לבווארים. ג’יילן ריינולדס תרם 7 נקודות בלבד.