יש לנו ליגיונרית חדשה. אירנה קוזנצוב בת ה-18 חתמה על חוזה מקצועני ראשון בקריירה שלה באמצעות סוכנה הצרפתי סופיאן סולטני, אצל סגנית אלופת קפריסין, אפולון לימסול ותתחיל את העונה החדשה ב-13.9, אז הליגה הקפריסאית לנשים תצא לדרך.

אבל עם כל ההתרגשות מהמעבר, ייתכן שהקדנציה באי השכן תהיה קצרה מאוד ותהווה רק תחנת מעבר עבור קוזנצוב, שאמורה להצטרף בינואר לפאריס פ.צ הצרפתית ובכך לבצע קפיצת מדרגה נוספת. “כרגע הקבוצה מפאריס מאוד מעוניינת בי ויש דיבור חזק על זה שאעבור לשם כבר בתחילת ינואר. לשם אני הכי מכוונת וקפריסין זה תחילת הדרך שלי באירופה, תחנה קטנה לפני צרפת אבל אין חוזה חתום עם צרפת, עדיין”, סיפרה קוזנצוב ל-ONE.

רוטנשטיינר מדבר לקראת סלובקיה

אירנה, שחקנית נבחרת ישראל עד גיל 19, המשחקת בתפקיד בלם/מגן, שיחקה בשנה האחרונה במדי עמק חפר בליגת העל, כאשר הגיעה אליה בהשאלה ממכבי כישרונות חדרה. לפני כן שיחקה באקדמיה לכדורגל בוינגייט במשך שלוש שנים.

אירנה קוזנצוב במדי נבחרת ישראל (מיקה כץ)אירנה קוזנצוב במדי נבחרת ישראל (מיקה כץ)

לשחקנית הצעירה יש שמונה הופעות בנבחרת ישראל עד גיל 19 בהן היא כבשה צמד שערים במוקדמות אליפות אירופה מול לטביה וכמו כן, גם שימשה כקפטנית הנבחרת עד גיל 17. בנוסף, קונזצוב גם קיבלה זימון למשחק של הנבחרת הבוגרת נגד איטליה שיתקיים ב-19 בספטמבר.

אירנה קוזנצוב במדי נבחרת ישראל (מיקה כץ) (מערכת ONE)אירנה קוזנצוב במדי נבחרת ישראל (מיקה כץ) (מערכת ONE)

קוזנצוב הנרגשת סיפרה ל-ONE: “ההרגשה לצאת לשחק בחו”ל נהדרת, אני ממש מתרגשת שאני מתחילה להגשים את החלום שלי. אני לא יודעת הרבה על הקבוצה אליה הגעתי, אבל אני יודעת שהיא נחשבת לאחת הקבוצות הטובות בליגה. הסוכן שלי סופיאן סולטני מאוד מאמין בי ורוצה לקדם אותי כמה שאפשר”.

“השאיפה הכי גדולה שלי בקריירה היא לשחק בליגות של הטופ באירופה ולהיות שחקנית משמעותית. קבוצת החלומות שלי היא ליון ובנבחרת החלום שלי שאהיה שחקנית משמעותית וכמובן שאגיע להישגים הרבה יותר גבוהים, כמו לנצח נבחרות גדולות ולהגיע יום אחד למונדיאל. בנוסף, אני מאוד רוצה שכדורגל הנשים בארץ יתפתח ויגיע לרמות גבוהות”, הוסיפה.