# דור מיכה פורח בתקופה האחרונה. הקשר הישראלי כיכב הערב (רביעי) במדי אנורתוזיס במסגרת רבע גמר הגביע הקפרסיאי מול קרמיוטיסה של עדן הרשקוביץ, שכבש שער מצמק, וירין פרץ ושימו לב – רשם שלושה בישולים תוך 19 דקות בלבד שהובילו את קבוצתו ל-0:3 קליל כבר בירידה לחדר ההלבשה, כשהמשחק הסתיים ב-1:5 מהדהד לקבוצתו של אקס מכבי תל אביב.

ההצגה של אקס הצהובים התחילה כבר בדקה ה-15, אז הגבהה נהדרת שלו מצאה את ראשו של דימיטריס חריסטופי, שנגח את הראשון. בדקה ה-27 הגיעה המנה השנייה של “שף” מיכה, שעם הטעיה נהדרת מסירה מצוינת הוביל לשער השני אותו כבש ניקולאס קלטסאס היווני. ההצגה נמשכה בדקה ה-44, אז מיכה הגיש כדור רוחב על מגש למיכאליס מניאס, שכבר את השלישי. במחצית השנייה, אנורתוזיס, שבשעה פתח אסף צור, עלתה ל-0:4 (57) לפני שהרשקוביץ צימק עבור האורחת בצד השני בדקה ה-61 ולבסוף ההתמודדות הסתיימה ב-1:5 מהדהד, כשגם ירין פרץ עלה בדקה ה-47 מספסל הקבוצה המפסידה.

עוד קודם לכן, בן שהר, עלה עם קבוצתו אפואל ניקוסיה לחצי גמר הגביע הקפריסאי לאחר שקבוצתו ניצחה בחוץ 0:1 את אומוניה ניקוסיה בדרבי בגומלין רבע הגמר, לאחר שהמשחק הראשון הסתיים ב-1:1. 

שהר עלה למשחק מהספסל בדקה ה-77, כאשר 3 דקות בלבד לאחר מכן, בדקה ה-80, פקונדו סבאלה הארגנטינאי כבש את שער הניצחון שהעניק לצהובים-כחולים את הכרטיס לחצי הגמר.