# דור מיכה ואנורתוזיס, שמוליכים את טבלת הליגה הקפריסאית, הפסידו הערב (שישי) 2:1 לדוקסה במסגרת המחזור ה-13. אקס מכבי תל אביב אמנם פתח בהרכב, אך אחרי 35 דקות סיים את תפקידו על המגרש והוחלף.

במידה וחשבתם כי מדובר בפציעה, מאמן הקבוצה טמור קטסבאייה התראיין לאחר המשחק והסביר כי: “לא היה מדובר בחילוף כפוי, אלא כתגובה למה שקרה במהלך המשחק”. בתקשורת הקפריסאית דווח כי מיכה “עצבן” את המאמן, לא מילא אחר ההוראות שלו ובגלל זה הוחלף עוד לפני המחצית.

דור מיכה (רדאד ג'בארה)דור מיכה (רדאד ג'בארה)

בהמשך, בקפריסין פרסמו כי מאמנו לא הצליח להירגע מהיכולת של הקשר וטרם ביצוע החילוף גם צעק עליו מהקווים: “תגיד לי איפה אתה משחק?”. 

בחזרה להתמודדות, את הראשון כבש בראט סאדיק בפנדל בדקה ה-27, ובדקה ה-50 חברו של מיכה מיכליס מניאס איזן את התוצאה. 7 דקות מאוחר יותר מסקה השיב את היתרון לדוקסה וחתם את תוצאת המשחק. אנורתוזיס תוכל לאבד את הפסגה בסיום המחזור ללימסול, שנמצאת כעת במרחק 2 נקודות ממנה.

# ירין פרץ, שחקנה של קרמיוטיסה, שמשחקת גם בליגה הקפריסאית, השלים 90 דקות בהפסד של קבוצתו 1:0 לנאה סלאמיס, שחלפה על פניה בטבלה, והותירה את קרמיוטיסה 4 נקודות מהקו האדום. את השער היחיד במשחק כבש בארנס אוסיי בדקה ה-5.

אוהדי בית"ר ירושלים מוחים באימון