קשרה של קבוצת נערים א' של הפועל רמת גן, רני מיטלמן, סיים היום (שבת) שבוע התרשמות במדי קבוצת הנוער של א.א.ק לרנקה הקפריסאית. החיבור המפתיע התרחש באמצעות סוכנו של מיטלמן, עו"ד עידן כסיף, אחרי שהקפריסאים פנו אליו וגם להפועל רמת גן וביקשו להזמין את השחקן לשבוע של התרשמות הדדית כשהמטרה היא העונה הבאה. 

מיטלמן, לו מלאו 17 בחודש מרץ האחרון, העביר את השבוע בלרנקה עם אימונים קבועים עם קבוצת הנוער, שלצערה אינה נמצאת תחת פעילות בשל משבר הקורונה אך הקפריסאים מכינים את המחלקה לקראת העונה הבאה אז אמורה להתקיים עונת הכדורגל באי השכן גם במסגרת בקבוצות הנוער. 

רני מיטלמן מימין (צילום פרטי)רני מיטלמן מימין (צילום פרטי)

הקשר בן ה-17 שיכול לשחק כקשר אחורי וגם כ-50:50, הותיר רושם טוב על אנשי לרנקה שכבר הביעו את העניין שלהם להיכנס לשיחות עם סוכנו עו"ד כסיף בכל הנוגע לעונה הבאה. מיטלמן אף לקח חלק במשחק אימון פנימי שנערך אתמול על מנת לבחון אותו והסתיים ב-1:1. הוא החל את המהלך שהוביל לשער של הצד בו שיחק וגרם למנהל המקצועי ולמאמן קבוצת הנוער להתרשם מהיכולות שלו ובעיקר מיכולות הבעיטה שלו הנחשבת לצד החזק שלו. 

השחקן הצעיר מתלבט איפה ישחק בעונה הבאה, בקבוצת נוער בישראל או באא"ק לרנקה, שמצידה הביעה עניין להחתים אותו בחוזה לשנתיים שכן בשל גילו הוא יכול לשחק שם גם בעונה הבאה וגם בעונה שאחריה. הדברים כמובן מורכבים בהיותו בן 17 בלבד והוא יצטרך לקבל החלטה גם בהתחשב במשתנים נוספים כמו הלימודים והצבא. 

עידן כסיף (עמית מצפה)עידן כסיף (עמית מצפה)

אגב, מיטלמן הצעיר התארח לאורך כל השבוע אצל אקס מכבי תל אביב, החלוץ אלדו אדורנו. אדורנו מכיר היטב את המשפחה אחרי שסבו של רני, יהושוע (חוסה) מיטלמן, היה הסוכן שהביא את החלוץ לישראל בזמנו למכבי ת"א והוא מאז בקשרים חזקים עם המשפחה ועם אביו של רני מיטלמן, מושיק. בלרנקה סיפרו כי מיטלמן הצעיר התאמן בצורה מעולה ובא חדור מטרה והאופי שהפגין במהלך השבוע מול שחקנים שאינו מכיר ותחת שפה שאינו דובר, הפתיעו אותם לטובה. 

אדורנו (מערכת ONE)אדורנו (מערכת ONE)