אלמוג כהן וקבוצתו אינגולשטאט, עלו הערב (ראשון) למשחק במסגרת המחזור ה-29 של הליגה הגרמנית השנייה, בסיומו איבדו נקודות חשובות במאבקי הצמרת, לאחר 2:2 מול ארמיניה בילפלד. 

הקשר הישראלי שפתח בקישור האחורי השלים 90 דקות, אך לא הצליח לעזור למארחת להשיג ניצחון שלישי ברציפות, שהיה מקרב אותה למרחק של שלוש נקודות מהמקום השלישי, המקנה את הכרטיס למשחקי המבחן על העלייה לליגה הבכירה. 

המקומיים עלו ליתרון הראשון במשחק משער של המחליף סטפן קוצ’קה, שמצא את הרשת שתי דקות לאחר שנכנס. השוויון של בילפלד הגיע שתי דקות לאחר מכן, אך החזיק דקה בלבד, כשרוברט ליפרץ החזיר את אינגולשטאט ל-1:2 עם שער שליש בשלוש דקות. בדקה ה-77 חזרה האורחת לעניינים בפעם השנייה והשוותה ל-2:2, שנשמר עד לשריקת הסיום.

# מונס דאבור נכנס כמחליף בדקה ה-64, קיבל צהוב ולא מנע מקבוצתו רד בול זלצבורג להפסיד 1:0 בחוץ נגד לאסק לינץ במסגרת המחזור ה-29 בליגה האוסטרית. הישראלי, כמו עוד כמה שחקני הרכב בזלצבורג, קיבל מנוחה לקראת גומלין רבע גמר הליגה האירופית נגד לאציו.

# אחרי שער הניצחון שכבש, ליאור רפאלוב הפעם לא עזר לקלאב ברוז’, שנכנעה 1:0 לגנט. הקשר הישראלי פתח בהרכב והשלים 90 דקות. קבוצתו נותרה במקום הראשון בטבלה, מרחק שש נקודות מהשנייה.