# אחרי שהיברניאן ואופיר מרציאנו עלו לחצי גמר הגביע הסקוטי, הגיע התור של ניר ביטון וסלטיק. הירוקים רשמו 0:1 יקר על סט. ג’ונסון ועשו עוד צעד לעבר התואר היוקרתי, כשהבלם/קשר הישראלי רשם 90 דקות מוצלחות במדי המנצחת כולל כרטיס צהוב שראה בדקה ה-45 של ההתמודדות. כמו כן, חאתם עבד אלחמיד נותר על הספסל.

# גם שון וייסמן הרשים והמשיך בעונה המופלאה שלו – החלוץ הלוהט (90 דקות) העלה את מאזנו ל-20 שערי ליגה, הפעם הוא כבש את השני של וולפסברגר ב-0:4 הגדול על סט. פולטן, שגם הייתה בנחיתות מספרית. הניצחון הגיע אחרי ההפסד במחזור האחרון וכרגע קבוצתו של וייסמן נמצאת במקום ה-4 עם 37 נקודות אחרי 21 מחזורים בליגה האוסטרית.

שון וייסמן (רויטרס)שון וייסמן (רויטרס)

# עוד ישראלי שחייך היום הוא אריאל הרוש. השוער וספרטה רוטרדם שלו שרשמו 1:5 גדול במסגרת המחזור ה-25 בליגה ההולנדית והתרחקו עוד יותר מהקו האדום ומהאזור המסוכן. השוער כמובן פתח בשער ורשם 90 דקות מוצלחות, כשקבוצתו הצליחה לחבר ניצחון שני ברציפות.

# ביברס נאתכו וקבוצתו פרטיזן בלגרד פספסו הזדמנות פז לצמצם את הפער מהפסגה, כאשר בקרב הצמרת של הליגה הסרבית הבכירה, במחזור ה-24, הקשר הישראלי וקבוצתו  שנמצאים במקום השני נעצרו עם 0:0 חלש מול הראשונה בטבלה הכוכב האדום בלגרד, כאשר הוא עצמו פתח, אך לא הצליח להשפיע במשך 90 דקות על כר הדשא.

ביברס נאתכו גולש (רויטרס)ביברס נאתכו גולש (רויטרס)

# בוריס קליימן ופראלימני השיגו הערב 0:3 גדול על אולימפיאקוס ניקוסיה במסגרת המחזור ה-22 בליגה הקפריסאית. כאמור, השוער הישראלי רשם משחק מוצלח כמו יתר הליגיונרים כשרשם 90 דקות בשער הקבוצ המנצחת.