טוטנהאם הוטספר תמשיך במרתון המשחקים שלה (ארבעה בשמונה ימים) עם פלייאוף הליגה האירופית מול מכבי חיפה הערב (חמישי) ב-22:00. לאחר שסיימה בתיקו בליגה מול ניוקאסל בראשון ועברה את צ’לסי בפנדלים בגביע הליגה, התרנגולים יפגשו את הירוקים ובראשון את מנצ’סטר יונייטד באולד טראפורד.

סרחיו רגילון, המגן השמאלי הספרדי החדש נרשם לסגל ועשוי לערוך בכורה אירופית מול מכבי חיפה. מי שלא ישחקו בוודאות הם יונג מין סון, הכוכב הדרום קוריאני שנפצע, וגארת’ בייל, שהושאל מריאל מדריד ועדיין לא כשיר.

חיפה יכולה להדהים את מוריניו וטוטנהאם?

“סוני לא ישחק כמובן”, אמר ז’וזה מוריניו במסיבת העיתונאים. “הוא בספק ליום ראשון, בספק גדול. אני לא רוצה להגיד שלא ישחק והוא בסוף ישחק, אבל לדעתי הוא בספק. בייל לא יכול לשחק בסוף השבוע. הוא עובד קשה ובצורה מקצועית, אבל עדיין לא יכול לשחק”.

האם דלה אלי ישחק: “אני לא יכול לאשר אם ישחק או לא. הדבר היחיד שאני יכול להגיד זה שהוא מתנהל במקצוענות. התאמן חזק מאוד ונתון כבוד לחבריו לקבוצה ולי”.

אלי. מתנדנד (רויטרס)אלי. מתנדנד (רויטרס)

הכושר של טונגי נדומבלה: “הוא משחק מדהים. אני מאוד מרוצה. הוא צריך להשתפר מבחינה פיזית והוא ישתפר. אי אפשר להשוות אותו לעונה שעברה”.

המשחק מול מכבי חיפה: “זה משחק בודד, משחק נוקאאוט מסוכן, רק משחק אחד, הרגשנו את הפחד בבולגריה. משחק אחד בבית, שערי חוץ לא נחשבים. אנחנו צריכים לנצח. יש הרבה קבוצות טובות. המשחק האחרון שלהם היה ברוסטוב, היה להם זמן לנוח, להכין את הקבוצה מבחינה טקטית”.

הסרטון של מוחמד אבו פאני על הארי קיין: “הדבר היחיד שיודעים על מכבי זה הווידאו המצחיק שהשחקן עשה עלינו”.

מוחמד אבו פאני. ה"סקאוטינג" של מוריניו (נעם מורנו)מוחמד אבו פאני. ה"סקאוטינג" של מוריניו (נעם מורנו)

המגן מאט דוהרטי אמר כי לא צפה בסרטון ונשאל מה הוא יודע על מכבי חיפה: “לא כל כך הרבה. כולנו צריכים לעשות את שיעורי הבית שלנו, לצפות בסרטונים שלהם. הם באותה עמדה שלנו, רוצים לעלות לשלב הבתים והם הצליחו להגיע לשלבים המאוחרים”.

“ברור שהם קבוצה טובה. אני חושב שהם מצליחים בליגה אז צריך לכבד אותם כמו כל קבוצה. לא נקל ראש, יהיה משחק רציני ונהיה מוכנים”, הוסיף האירי בן ה-28 שהגיע בחלון ההעברות הנוכחי מוולבס.