הליגה הגרמנית שבה הערב (שבת) מהפגרה הארוכה עם המחזור ה-18, שסידר הופעת בכורה למונס דאבור במדי הופנהיים. החלוץ הישראלי, שנרכש ע”י הגרמנים ב-12.5 מיליון אירו מסביליה בחלון ההעברות הנוכחי עלה כמחליף במחצית, אך לא עזר לכחולים, שנכנעו 2:1 לפרנקפורט. 

המחצית הראשונה הסתיימה ב-0:1 לפרנקפורט אחרי שער של באס דוסטמ ההולנדי בדקה ה-18. מאמנו של דאבור, אלפרד שרודר, לא חיכה יותר מדי ועם פתיחתה של המחצית השנייה, הרים מהספסל את החלוץ הישראלי. אם או בלי קשר, שלוש דקות לאחר כניסתו, הופנהיים מצאה את השוויון בזכות בעיטה מצוינת של קוסטאס סטאפילידיס.

דאבור נראה מלא אנרגיות ותשוקה לשחק אחרי תקופה ארוכה בה התייבש על הספסל בספרד, אך למרות זאת התקשה מאוד לייצר סכנה על שער האורחת. בדקה ה-62, הוא גם ראה את קבוצתו שוב נקלעת לפיגור, כשפיליף קוסטיץ’ סידר לטיותי צ’אנדלר את השני. 

עושה רושם שהפגרה פגעה במומנטום שצברה הופנהיים, שרשמה לפני כן ניצחון גדול על דורטמונד אך כעת מעדה לעיני הקהל הביתי ופספסה הזדמנות מצוינת להעפיל למקום השישי שמוביל למוקדמות הליגה האירופית. במקום זאת, מונס דאבור וחבריו יסיימו את המחזור במקום השמיני עם 27 נקודות, שתיים מתחת לפרייבורג שמאיישת את המקום השישי. 

מחצית ראשונה

בדקה ה-18, פרנקפורט עלתה ל-0:1: האורחת עקצה במתפרצת מצוינת. מיעט גאצ’ינוביץ’ העביר כדור רוחב מצוין, באס דוסט עשה תנועה נהדרת לקרוב והמשיך בנגיעה לפינה הקרובה ופנימה. 

מחצית שנייה

בדקה ה-48, הופנהיים השוותה ל-1:1: דאבור עלה מהספסל במחצית להופעת בכורה, ושלוש דקות לאחר מכן קבוצתו מצאה את השוויון. כדור קרן שהוגבה לרחבה הורחק ע”י ההגנה והגיע לקוסטאס סאפילידיס, שירה בנגיעה שער נפלא לפינה הרחוקה. 

בדקה ה-62, פרנקפורט עלתה ל-1:2: היתרון חזר לאורחת. פיליפ קוסטיץ’ הגביה כדור מצוין מצד שמאל לטימותי צ’אנדלר שנגח מצוין פנימה. 

הופנהיים: פיליפ פנטקה, סטפן פוש (יורגן לוקאדיה 82), הבארד נורדבייט, בנג’מין הובנר, קוסטאס סטאפלידיס, סבסטיאן רודי, פלוריאן גריליץ’, אילס באבו (מונס דאבור 46), דניס גייגר (סרגיס אדאמיאן 69), שיסטוף באומגרטנר ואנדריי קרמאריץ’

פרנקפורט: קווין טראפ, אלממי טראורה, דויד אברהם, מרטין הינטרגר, איבן אנדיקה, טימותי צ’אנדלר (דני דה קוסטה 82), ג’יבריל סו, סבסטיאן רודה, פיליפ קוסטיץ’, מיאט גאצ’ינוביץ’ (דומיניק קוהר 85) ובאס דוסט