לחגיגות האלה של בני יהודה היה טעם מוכר. זה הגביע השני של הזהובים בתוך שלוש שנים, וכמו אז, גם הפעם הם הגיעו לחגוג בשכונת התקווה אל תוך הלילה. אמש (בין רביעי לחמישי), אחרי שהחגיגות הסתיימו וכולם הלכו לבתיהם, שניים מהשחקנים הבולטים שהיו העונה במועדון, הקפטן איציק עזוז והקשר דולב חזיזה, דיברו על סוד הקסם של בני יהודה ועל הזכייה הנוספת בתואר היוקרתי.

קפטן הקבוצה, איציק עזוז, ציין: "בתחילת העונה אף אחד לא נתן לנו סיכוי, כולם אמרו שנילחם בתחתית. אני ראיתי את הקבוצה אחרת ואמרתי שיש לנו שחקנים צעירים ומוכשרים ככה שאם הדברים יתחברו אז נעשה הישגים יפים, ואני שמח מאוד שזה התחבר. זו עונה חלומית שתיכנס להיסטוריה. הגביע הזה מרגש יותר מהגביע הקודם, אין מאושר ממני".

הפציעה שלו, שהובילה לחילוף בזמן שהקבוצה עדיין בפיגור של 1:0: "התחלנו את המשחק לא טוב. חטפנו גול משום מקום, אבל לא הורדנו את הראש, היה לנו מספיק זמן לחזור - ואני שמח שזה קרה. רגע הפציעה שלי היה רגע מאוד קשה בשבילי, התפללתי שהחברים שלי יצליחו להשוות. אני חושב שבסוף נעשה צדק, אנחנו היינו הקבוצה הטובה יותר ועובדה שגם הגענו ליותר מצבים".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אברמוב: יש פה דרך, כל משחק הוא גמר גביע

הגורמים להצלחה של בני יהודה: "ההצלחה נובעת מהבעלים ומהצוות המקצועי שהוא הטוב בארץ. יוסי אבוקסיס זה מאמן שיודע איך לדבר בגובה העיניים, בלי פוזה ואגו. אין אצלו שמות, מי שטוב ועובד קשה הוא זה שמשחק. מגיע לו ולכל הצוות כל הכבוד, התגייסנו למען המטרה הזו כולנו והבאנו עוד גביע".

דולב חזיזה אמר: "אין דרך מתוקה יותר לסיים את העונה הזו. המשחק הזה התחיל לא טוב, בבני יהודה יש הרבה שחקנים צעירים שלא היו רגילים למעמדים כאלה וכולם רצו לעלות ולהוכיח את עצמם, ופתאום בתוך כמה דקות אתה סופג גול לחיבור ואתה רואה שחור בעיניים. נלחצתי מאוד, היה לי קשה להרים את עצמי. עד דקה 15, הדקה שבה עשיתי את הפעולה הראשונה הטובה שלי, היה לי קשה להיכנס למשחק מבחינה מנטאלית. לא חשבתי שנספוג שער כל כך מוקדם".

דולב חזיזה חוגג (עמרי שטיין)דולב חזיזה חוגג (עמרי שטיין)

הסוד של בני יהודה בעונה זו: "מה הסוד שלנו? בשתי מילים - יוסי אבוקסיס. אנחנו קבוצה של חיות טרף וכולם רוצים להוכיח שהמקום שלנו הוא בליגת העל וברמות הגבוהות ביותר. הוכחנו שבני יהודה היא לא קבוצה שנלחמת על חייה, אנחנו מוכיחים שהמקום שלנו הוא בפלייאוף העליון ושאנחנו מסוגלים גם לבוא ולקחת את הגביע. ברמה האישית, הוכחתי שאני לא פחות חזק משאר השחקנים ואני אביא את הגביע לאמא שלי הביתה כהוכחה".

העתיד שלו: "כרגע אני פחות מתעסק בעונה הבאה ובעתיד שלי, אבל כמובן שאני שואף להגיע לרמות הכי גבוהות. והאמת? כל שחקן בארץ חולם היום לשחק בבני יהודה תחת יוסי אבוקסיס, לא בשום מועדון אחר".