הקורונה הגיעה גם לכוכב הכי גדול של נבחרת ישראל, ערן זהבי. דווקא אחרי השבוע המטורף שעבר על החלוץ הישראלי, קבוצתו פ.ס.וו איינדהובן הודיעה היום (שבת) כי הוא חיובי לנגיף יחד עם שחקן נוסף, ג’ורדן טז. זהבי, חש ברע עוד במהלך המשחק מול בלובקיה וביקש מקבוצתו להיבדק בהקדם עם חזרתו להולנד. מיד לאחר שערך את הבדיקה הוא נכנס לבידוד בו הוא שוהה כבר לפחות 72 שעות. 

הקבוצה ההולנדית מסרה: “זהבי חזר עם בדיקה חיובית לאחר פגרת הנבחרות. מיד אחרי שעשה את הבדיקה הוא נכנס לבידוד, בו הוא נמצא כבר לפחות 72 שעות. מצבו ייבדק בהמשך”. 

עד עכשיו, זהבי הצליח למצוא את הרשת באיינדהובן במסגרת מוקדמות הליגה האירופית ואף לבשל, אך בליגה הוא טרם הבקיע ויחכה להזדמנות רק לאחר שיחלים מהנגיף. בתוך כך, מי שעשוי לעלות לראשונה בהרכב הוא מריו גצה, הרכש הטרי של פ.ס.וו. 

כזכור, גם חאתם עבד אלחמיד וניר ביטון המשחקים בסלטיק אובחנו חיוביים אחרי ששיחקו במדים הלאומיים. בנוגע לאלחמיד, הוא אובחן שלילי בבדיקת הקורונה שביצעו שחקני הנבחרת, אבל חברם לקבוצה הסקוטית, החלוץ הצרפתי אודסון אדוארד, אובחן כחיובי לנגיף. המקרה דומה לזה של מנור סולומון, שהגיע לגלאזגו רק אחרי שיצא שלילי בבדיקה במסגרת שחטאר דונייצק, לאחר שחבריו לקבוצה, אנדריי פיאטוב וטאראס סטפננקו, נדבקו בנגיף.  

ערן זהבי חוגג (רויטרס)ערן זהבי חוגג (רויטרס)
אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הטאפאסים שעשו לנו את פתיחת העונה בספרד